Ogólne zasady skarpety dziewiarskich i rozmiaru tabeli

Ogólne zasady skarpety dziewiarskich i rozmiaru tabeli

1. Rozmiar: Długość palca jest mierzona w centymetrach i oblicza się następująco: Wielkość nóżek 3 może być podzielona przez dwa i pomnożona przez długość stopy In = cali. Na przykład rozmiar buta 42 odpowiada długości części stopy 28 cm.

2. W górnej części skarpet: Wzmocnienie pętli, których liczba jest określona w instrukcji lub w tabeli rozmiarów, rozłożył je na czterech okrągłych igieł i dzianiny wierszy. Początek kołowo jest za środka.

3. PRĘDKOŚĆ pięć: Piąty krok drutach połowa wybierany pętle, czyli pętle do odroczenia 2 i 3 igły i dzianiny zawiasach 1 i 4 szprychy przedniego haft lub wykonać wzmocnioną piętę (patrz punkt 3.1), pętle na obu dzianiny skrajności podwiązka ściegu stroną (osób i PHI p -…. Osoby n.) – ułatwi to liczenie wierszy. Liczba rzędów pierwszego stopnia są podane w tabeli. Następnie przełożone w obu przypadkach w pętli, przy czym liczba jest podana w tabeli, a dzianiny z innych obwodów do drugiego stopnia, w serii, jak wskazano w tabeli. Następujące osoby. g .. wybierania z chromowanymi zawiasami. drugiego stopnia, z których pewne są przedstawione w tabeli. W tym przypadku, ostatnio wybrany drutach pętli z następującym pętli opóźnione pierwszego stopnia wraz poruszyć (usuń 1 punkt. Jako osoba. 1 osoba. I rozciągnąć go na zdjętej pętli), obrócić pracę, usuń 1st pkt. Jako PHI. PHI dzianiny następny ścieg.

Następnie wybierz z chromowanymi zawiasami. liczby, które są wymienione w tabeli w tym samym czasie wprowadzić mówił w chromie. powrót i dzianiny z ostatnio wybieranym pętlę z poniższej pętli z opóźnionym PHI. włącz pracy i podejmowania 1 pkt. jako jednostki. Następnie dzianina ścieg z przodu, a na koniec człowieka. g .. drutach ostatnią pętlę z najbliższych leniwych pętle wzdłuż przeciągania, włącz pracy i podejmowania 1 pkt. w PHI. Na koniec PHI. g .. drutach ostatnią pętlę z najbliższych leniwych pętle wzdłuż PHI. włącz pracy i podejmowania 1 ustęp jako osoby.

Dzianiny tak, aby nie stosować otpozhennie pętli pierwszego stopnia.

3.1. Wzmocniona piąte: W celu wzmocnienia piątym etapie, należy dzianiny na końcu drugiego stopnia następuje: 1 s. (Mężczyzny.): Ewentualnie zdjąć 1 n Jak PHI.. (Gwint pracy), 1 osoba. Powiat 2nd (PHI str.): PHI. n.; Powiat 3rd. Na przemian 1 osoby. usunięcie 1 n jako PHI.; 4th dzielnica. PHI. n. Powtórz od 1 do 4. dzielnicy.

3.2. Wedge podbiciu: Nadal dzianiny okrągłe wierszy klina podbicia. Aby to zrobić, należy najpierw wybrać z chromem. Liczba pętli pierwszego stopnia przedstawionych w tabeli. Zawiasy rozpowszechniać pięć ponownie na 1 i 4 igły i tłumaczyć pętli Klin podbicia na pierwszym i czwartym szprychy. Następnie, w każdym 2-m okrągłym p. Dzianina trzeci i drugi akapit. W końcu 1 szprych razem osoby. a także w drugim i trzecim akapicie. 4-gie szprychy wraz poruszyć.

Powtórz tę odejmowanie, aż dojdziesz do oryginalnego liczbę pętli.

4. DIRECT pięć:

4.1. Ściana z pięciu: Ściana pięć dzianiny pół wybrany pętle, czyli pętle odłożyć 2 i 3 igły i dzianiny pętle na 1 i 4 szprych z przodu satyna ściegu, i można robić na drutach ekstremalne 3 n. Z obu stron do pończoch ściegu. Dzianina 2 s. Mniejsza od liczby pętli na tych ramionach.

4.2. Bezpośredni dno obcasów: Podziel piętę ściany pętli na 3 części .Petli środek przedniej drutach ściegiem. Środkowa część ostatniej pętli z poniższej pętli spojone osób. przekraczane., obrócić pracę, usuń 1st pkt. w PHI. środkowa część ostatniej pętli z następującym pętli dzianiny wraz PHI. Usuń pracę, aby włączyć 1st pkt. Jako jednostki. * From powtarzając aż nie pozostanie w części środkowej tylko pętli.

4.3. Wedge podbiciu: osób. g .. dalej na drutach okrągłych wierszy klina podbicia. Na tej pierwszej tarczy na krawędziach bocznych ścian podano liczby pięty pętli, czyli co 2 s. 1 pkt. 1 P. zaawansowane.

Następnie, w każdym 2-m okrągłym p. Provyazat trzeci i 2. P z koniec 1 poszczególnych ramion razem. i 2 i C n-ty. 4-ty szprychy wraz poruszyć. Powtórz tę odejmowanie, aż dojdziesz do oryginalnego liczbę pętli.

Share →