Ogród własnymi rękami

Ogród własnymi rękami

Żona Inna i Aleksander Revjakin kupił dom i 15 hektarów ziemi dziewięć lat temu. Od tego czasu spędzają weekend w domku i pozostawić do opieki nad ogrodem i uzyskać ogromną przyjemność z nim. O tym, jak w tym czasie dwie z nich udało się stworzyć ogród z wielkiej urody, mówi Inna.

1. jednoroczne. Zaczęliśmy z rozwojem miejsc dla kwiatów. Działki przed domem stał się miejscem moich eksperymentów z jednoroczne. Na pierwszy plan wpadnę na coś słodkiego William, z petunie, wstążki aksamitne.

Wygląda świetnie Gazania. Ten kwiat dać polecam wszystkim, że jest. Bo kwiaty od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Sprzedam sadzonki i lepiej sadzić w słonecznym miejscu. Kiedy jeden zrzuca kwiaty, usiąść w ich miejsce innych, więc musisz mieć kwiaty podstawienie. Zostawiam jednego takiego łóżko kwiatów, dorosną i czeka na skrzydłach.

Wcześniej prawie wszystkie Wychowałem z nasion, ale teraz doszła do wniosku, że petunie, lobelia, lwie paszcze i bratki lepiej kupić sadzonki i aksamitne wstążki, Zinnias, dalie, można najbardziej rosnąć.

2. żywo bukiet. Dom pierwiosnka kwitnie wieczorem (roślina z żółtymi kwiatami). Że nie pełzać po bokach, wykopaliśmy ograniczenia sztucznych. Miałem pomysł, aby zarabiać na życie bukiet, tak blisko róż posadzono Gypsophila.

Z czasem rozrósł się znacznie, i uniemożliwiła chodzić, a ja musiałem posadzić go w kwietnik.

3. Disguise. Na pokrycie laguny kanalizacyjnych, posadziliśmy tui i krzewy. Z biegiem czasu, na tuje rosły forsycja i jałowiec, a studnie praktycznie stało się oczywiste.

Na pierwszym planie rośnie jeden z moich ulubionych okrywowa róża Palmengarten Frankfurt nad Menem Cordes. Wolę mieć róże od słynnej hodowli: zawsze jest możliwe, aby znaleźć funkcje wysokiej jakości, pomagając w utrzymaniu. Dowiedz się, jakie warunki roślin nie może tolerować, a co wręcz przeciwnie, pokazuje stabilność.

4. Gorzka. Chcielibyśmy umieścić w miejscu kosodrzewiny, a w związku z jej zakupu był ten slajd. Człowiek uczynił je wszystkie zasady, kierując D. KHessaĭon książki, która będzie użyteczna dla początkujących hodowców. Wylądowaliśmy tu wszystko, co przeszkadza stary wzgórze, a niektóre kupił dodatkowo (np, jaskra pełzanie jałowiec).

Trzymam ładną ceramikę i użyć go do ogrodu wystrój. Na tym wzgórzu był kopany w ceramicznym naczyniu, które rosną z roku na rok The Stone Roses i odwrotnie dla cementu związane z garnka pokrywką – do dekoracji. Jest to również włącza Floks shalovidny różowy, który bardzo polecam, aby rośliny w ogrodzie.

5. Róże i lilie. Bardzo chciałem, aby kwiat łóżko róż, ale wielu przyjaciół dał lilie. a teraz są one ze sobą połączone. Kwietnik kwitną przez cały lipiec i róża kwiat znowu sam.

Więc lepiej jest kupić róże povtornotsvetuschie.

6. Na wzgórzu. W tym miejscu był kiedyś pochowany zbiornik oleju napędowego, który służył do ogrzewania domu. Teraz jest gaz i zbiornik nie jest potrzebne, ale nie chcę zniszczyć wzgórze. Jak wzgórza był gotowy, natychmiast postanowiłem zrobić to zjeżdżalnia alpine. W czasie swojego istnienia, były zmiany w projekcie.

Zamiast ziemi, które często rozdrobnionego dalej, musimy umieścić kamienny mur. Jest to, nawiasem mówiąc, nie jest źle połączona z cegły.

Rośliny sadzone są głównie pełzania. Wyglądają bardziej imponujące w trzecim roku po posadzeniu. I wtedy zaczynają się rozwijać i interferują ze sobą, więc trzeba się nimi zająć.

Na wzgórzu jest bardzo piękne dzwony kwitną jak alpejskim i shirokokolokolchik (na zdjęciu poniżej po lewej).

Ale, że są one lepiej i dłużej w rozkwicie, należy regularnie usuwać uschłą głową. Dobrze wyglądać i goździki w środku kwitnienia. A gdy nie kwitną, ich niebieskawe liście dodaje różne w kolorowych slajdów.

7. altanka. Tutaj obsadzone tzw niedaleko Moskwy wspinaczki wzrosła. Roślina jest bardzo wytrzymały, ale kwitną tylko raz w sezonie około trzy tygodnie.

Dla mężczyzna podszedł róże odporność zawiasy ułatwiają pokrycie go na zimę. Wstaliśmy zginać wraz z obsługą na ziemi i pokrywy lutrasilom. A na wiosnę i zdjąć pokrywę materiału windy wraz z obsługą.

Share →