Określenie płci dziecka przed urodzeniem

Określenie płci dziecka przed urodzeniem

Obecnie tradycyjne pytania podczas spotkania z matką na temat przyszłości są: «Nie zwariować? A kto, chłopiec czy dziewczynka?» Pytanie «Ktoś czeka?» — najczęściej zadawane. I nawet jeśli przyszła mama jest naprawdę wszystko jedno, ona urodzi chłopca czy dziewczynkę, do końca dziewiątego miesiąca, zaczyna również wydaje się, że wszystkie jej dolegliwości, humor, fads apetyt i zewnętrzną metamorfozę, nie zależy od stanu zdrowia lub zmian w pogodzie, ale tylko Podłoga rozstrzygane wewnątrz jej dziecka.

Tradycyjne metody

Do połowy ostatniego stulecia — to jest, do czasu wprowadzenia USG w praktyce położniczej — płci oczekiwanego dziecka może się tylko domyślać. Prognozy, następujące objawy.

Kształt brzucha. Metoda ta jest popularna do tej pory, a niektóre szczególnie gorliwi jego zwolennicy próbują wykorzystać go do zakwestionowania wyników i USG: «Kto ci powiedział, że to dziewczyna? USG? I masz żołądek «ostry»Chłopiec nie, po prostu mówiąc!» Ludzie wierzą, że jeśli w przyszłości matka z tyłu nie zaakceptuje dla kobiety w ciąży, jeśli ona «ostry» żołądek — to chłopiec.

Jeśli brzuch jest okrągły, duży — wewnątrz dziewczyny. Według lekarzy, kształtu brzucha zależy od struktury i wielkości miednicy matki oczekującej, stanu napięcia mięśni ściany brzucha i od tej pierwszej ciąży, czy nie, od wielkości i położenia płodu wewnątrz. Płeć jest brzuch mieszkaniec ma absolutnie nic z nim zrobić.

Poza widok przyszłej matki. Przez znaki, nie tylko żołądek, ale także twarz przyszłej matki informuje, że czekał na kogoś. Jeśli mama ładniejsza, uważa się, że znajduje się wewnątrz syna.

Jeśli mama wygląda na żart, że niezależnie «Córka wzięła całe piękno», Dziewczyny bardzo często Moms czasie ciąży pęcznieją są bardziej podatne na pojawienie się ostuda — plamy pigmentowe. Lekarze uważają, że w przypadku hormonów żeńskich, że dziewczyny potrzebują więcej i matkę, odpowiednio, jest mniejsza.

Poza widok przyszłego papieża. Uważa się, że łysi mężczyźni rodzą pół razy więcej chłopców niż dziewczynek. Prawdopodobnie jest to spowodowane faktem, że te men zwiększonej męski hormon testosteronu.

Zdrowie. Jeśli pierwszy trymestr było łatwo uwierzyć, że chłopak, w przeciwnym razie przewidzieć dziewczynę.

Apetyt. Kobieta cierpi na zatrucie krwi, oczywiście, żądając jedzenia. «Córka!» — od razu powiedzieć, prognostów. A nie tak: w rzeczywistości, matki dziewcząt chorych dużo mniej prawdopodobne, niż matki chłopców. Kobieta (lub raczej jej organizm) łatwiej dostosować się do ciąży jest jednym z jej płci.

Ale matka chłopców są zmuszeni cierpieć, mimo oznak, że w jakiś sposób po prostu różnią się dobry apetyt.

Amerykańscy lekarze stwierdzili, że droga do serca mężczyzny przez żołądek, nawet jeśli «zastosowania» żołądek matkę. Kobiety w ciąży chłopcy jeść dziennie 200 kalorii więcej niż przyszłych matek dziewcząt. I tak faceci rodzą cięższe niż średnio 100 g Lekarze sugerują, że ciało między matką a dzieckiem jest szczególnie wiązanie chemiczne, oraz steruje procesem.

Zachowanie. Ukrywa ciążę prawie przed urodzeniem? Tak, czeka na prude. Z dumą pokazuje swój żołądek? Tomboy będzie!

Obecnie znak ten jest nieaktualny: magiczne stroje dla mam pozwolić dumni ze swojego państwa, bez względu na płeć dziecka.

Wymieszać. Wierzono, że dziewczyny są wypychane przede wszystkim do boku, w wątrobie matki, podczas gdy chłopców — Do pęcherza moczowego.

Jakie statystyki?

Numer seryjny urodzeń. Statystyki pokazują, że co medyczne kolejne pokolenia o 1% zmniejsza prawdopodobieństwo chłopca.

Wiek matki. Młodsza matka, bardziej prawdopodobne urodzi dziedzica: wrażliwych chłopców dla pomyślnego rozwoju muszą być zdrowe matki ciała, «nienoszonym», Kobiety powyżej 30 są o wiele bardziej prawdopodobne, aby stać się bardziej wytrwałych matki dziewczyny.

Stan cywilny. Niezamężne kobiety często rodzą dziewcząt niż chłopców. Powodem może być: przyszła matka w takiej sytuacji jest zmuszony pracować ciężej, bardziej nerwowy, jeść gorsze i mniej dbają o swoje zdrowie. Przyszłe synowie taki system jest trudny do utrzymania, więc matka natura ułatwia zadanie wysyłanie jej mało wymagające i Marta. Przy okazji, amerykańscy naukowcy wykonany ten wniosek, pod uwagę fakt, że w ciągu ostatnich 30 lat gwałtownie wzrosła liczba rodzin niepełnych, chłopcy rodzą się mniejsze i mniejsze.

Ostatnio, świat nie ma kraju, w którym ludzie będą więcej niż kobiet.

Szerokości geograficznej. Jednak geografia, temperatura i warunki klimatyczne kraju pośrednio wpływać na jego charakterystykę demograficzną. Naukowcy nie wiedzą dlaczego, ale w Skandynawii chłopcy rodzą się mniejsze niż w krajach śródziemnomorskich. Dalej na południe kraju znajduje się, tak to jest «męskość»,

Z pierwszej dziesiątce najbardziej «mężczyzna» 8 znajdują się w pobliżu równika. Więc jeśli kobieta — Pochodzący z miejsc, które mogą mieć «macho» ma więcej.

Metody medyczne

Zgaduje na podłodze ukrytych znaków i wróżby — ekscytująca rozrywka dla rodziców i ich krewnych. Położnicy wolą bardziej wiarygodne informacje, czasem z uwagi na płeć płodu zależy od jego zdrowia.

USG. USG ekran skanera płeć dziecka można zobaczyć od 14–16 tygodniu ciąży. Stany Zjednoczone — bezpieczne, niedrogie i niezawodne metody determinacji płci — błąd jest mniejszy niż 2%. Ta bezinwazyjna metoda, to znaczy, że nie wymaga penetracji do macicy, a więc nie ma przeciwwskazań.

Zazwyczaj wykonywane badania USG co najmniej trzy razy w czasie ciąży. Etyka lekarska przepisywane przez lekarzy zadzwonić płeć dziecka tylko za zgodą rodziców. Dość często, mamusie i tatusiowie odmówić — niech to będzie niespodzianka. Kolejną niespodzianką rodzice prezentowali się Babes: nieśmiałe, aby pokazać swoje pierwotne cechy płciowe, i to jest to!

Amniopunkcja. Wygląda to tak: na okres 16–18 tygodni dzięki małej nakłucie brane małą ilość płynu owodniowego i badano strukturę chromosomie. Amniocenteza — inwazyjne (przenikliwe) metoda diagnozowania, czyli jest to związane z pewnym ryzykiem dla matki i dziecka. Dlatego tylko zaspokoić ciekawość od jego rodzice nie — do wykrywania zaburzenia genetyczne oraz chromosomowe.

Ale w tych przypadkach, czasem podłoga jest wszystko: tylko dziewczynki lub tylko chłopcy niektóre choroby są przenoszone. Zwykle wyniki amniopunkcji spokoju, a płeć dziecka zdrowych rodziców wie, jak mówią, na marginesie. Wiarygodność wyników — 99%.

Kordocenteza. Sposób ten jest podobny do poprzedniego badania, podjęta jedynie badania krwi pępowinowej płodu. Kordocenteza pomaga zidentyfikować takich chorób dziedzicznych sprzężonych z płcią, takie jak hemofilia.

Sprawiają, że w tym samym czasie co punkcja owodni.

Biopsja kosmówki. Sposób ten jest inwazyjny diagnoza choroby dziedziczne ujawnia we wczesnych stadiach ciąży. Z pomocą biopsji może znaleźć się na seks 10-tygodniowy zarodek, jednak, jak w poprzednich metodach, badanie kosmków nie zostanie przypisany tylko do znalezienia chłopca wewnątrz matki lub dziewczyny.

Badania hormonalne. W szerokim zakresie od rodziców tej analizy — kwestią najbliższej przyszłości. Kilka lat temu, izraelscy lekarze nauczyli się ustalić płeć dziecka dwa tygodnie po poczęciu — Zawartość ludzkiego hormonu gonadotropiny kosmówkowej (hCG) we krwi przyszłej matki.

Fakt, że kobiety, które pielęgnujemy dziewczyny, hCG było średnio 18,5% wyższe niż te, które nosi chłopca. Chociaż taka analiza HCG stosuje się głównie w celu zdiagnozowania ciąży. Możliwe jest, że przyszła mama wkrótce zobaczyć kilka z dwoma jasnymi paskami na szybkich testów słów: «Masz chłopaka!» lub «Masz dziewczynę!»

W chwili urodzenia

Czy uważasz, że matki chłopców miały więcej szczęścia? I Zatrucie nie stało, a piękno jego kontynuacji do narodzin… Urodzeń, którzy stają się «Chwila prawdy»Okazuje się, że chłopcy rodzą się trudniejsze. Lekarze ze Szpitala Krajowego Dublin matek analizowane ponad 8000 porodów, w którym urodził się taką samą liczbę chłopców i dziewcząt. Badanie wykazało, że narodziny chłopców często towarzyszy powikłań, poród trwał dłużej.

Powód — tym, że rozmiar głowy dzieci zazwyczaj większe niż samce dziewcząt, co prowadzi do trudności podczas przechodzenia przez kanał rodny.

Cokolwiek można powiedzieć o interesującym wyglądzie matki oczekującej i zachowania jej formach, kto obiecał w końcu, jedno jest pewne: kobieta, która przygotowuje się matka, piękna! Niezależnie od tego, czy należy gotować różowy lub niebieski pieluchy. Jednak wiele rodzin porzucili tradycyjne praktyki, a ich dzieci są wypisano ze szpitala w stroje pomarańczowe, zielone i żółte tony.

Punkt — że był jasny, aby dopasować najjaśniejszy wydarzenia: narodziny syna lub córki.

Share →