Określić płci dziecka grupy krwi rodziców

Określić płci dziecka grupy krwi rodziców

Jak określić płci dziecka przez rodziców biologicznych

Jak tylko rodzice wiedzą, że wkrótce stać się ojcem i matką, oczywiście, po prostu chcę, aby dowiedzieć się, kim są i ich rodzice będą: chłopiec czy dziewczynka. Dla niektórych jest to zasadnicze znaczenie, podczas gdy inni wolą zachować w tajemnicy do ostatniej, a tylko poznać płeć dziecka po urodzeniu. Ale takich mniejszości, podczas gdy najbardziej interesujące natychmiast zaczyna szukać sposobów, aby dowiedzieć się, kto jest rosnące wewnątrz brzucha matki.

Istnieje wiele metod określania płci dziecka. Jednym z nich jest określić płci dziecka grup krwi rodziców. Ale większość odrzuca tę metodę, jak on delikatnie mówiąc, bez sensu. Metoda ta mówi, że jeśli matki takie grupy, i papieża jest to coś, rodzą chłopca czy dziewczynkę dobrze. Ale w większości przypadków rodzice mają dwoje dzieci, a często są heteroseksualne.

Lecz krew od rodziców w tym samym czasie nie zmienione. W ogólności, sposób według niniejszego wynalazku uważają, czy – sprawa.

Metoda określania płci dziecka Rh

Dkvochka

Sposób ten nie jest pozbawiony jakichkolwiek dowodów naukowych, a także z popularnych metod określania płci dziecka. Ale jeśli ta metoda nie uda Ci się poprawnie odgadnąć płeć dziecka, nie jest wynikiem dokładnej kalkulacji, ale po prostu szczęścia. Rzeczywiście, prawdopodobieństwo «kontakt» bardzo duże, 50/50.

Ten sposób określania płci dziecka jest, podobna do metody, które były wcześniej używane bardzo często. Ale wraz z rozwojem nauki stają się coraz bardziej rzadkie im uciekać. Niemniej jednak, nadal istnieje.

Określić płci sposobów ludowych dzieckiem.

Jeśli kobieta z bardzo wczesnego okresu zaczyna dręczyć zatrucie – uważa się, że jest ona przy sobie dziewczynę, sposób dość niezwykłe, ale najwyraźniej nasi przodkowie przez wiele lat nie było po prostu taki model. Innym mało znanym nie podpisać – w przypadku ciąży "traci swoje piękno"To na pewno będzie dziewczynka. Chodzi o to, że istnieje przekonanie, że dziewczyny podjąć w piękno matki, i to w ciągu ciąży pryszcze staje tłustej skóry, spadek włosów, i ogólnie, kobieta traci swój urok.

Jeśli ciąży ciągnie mięsa, kiełbasy, słonych pokarmów – spodziewa się chłopca. Ale jeśli wręcz przeciwnie, chcę słodkie – Oznacza dziewczynkę.

To jest również bardzo często określenia płci dziecka, wiele w postaci brzucha mamy. To znaczy, jeśli brzuszek ostra postać, a za to jest prawie niemożliwe, aby zauważyć, kobiet w ciąży (postać praktycznie na niezmienionym poziomie wieku prokreacyjnym) – Oznacza to, że jest chłopcem. I jeśli żołądek jest szeroko rozpowszechnione w dłoni i ma kształt okrągły – Oznacza mama jest w sercu córki.

Niektórzy nawet określić płci dziecka w jego aktywności płodu. To znaczy, jeżeli dziecko jest aktywnie przejście – czyli dokładnie tam chłopczycą. Jeśli dziecko nie porusza się o wiele – to jest po prostu dziewczyną.

Ale, podobnie jak wszystkie inne metody, metoda ta nie ma żadnego powodu. Po tym wszystkim, kształt brzucha kobiety zależy od jej karnacji, a od jakiej pozycji dziecko. Ale na pewno nie zależy od tego, czy jest dziewczyna lub chłopak.

I tu jest inny popularna metoda. Jeśli rodzina starszego taty – na pewno będzie chłopiec. A jeśli przyszła mama starsza od męża – Następnie dziewczyna szanse urodziny.

Oczywiście wszystkie powyższe nas – tej konwencji. W ogóle, w celu określenia płci dziecka grupy krwi rodziców lub znaki krajowe mogą być, ale nie fakt, że obliczenia są poprawne. Jeśli naprawdę chcesz poznać płeć dziecka, to najlepiej zwrócić się do nowoczesnych metod postępowania, i po prostu przejść USG, gdzie jesteś bardziej prawdopodobne, aby powiedzieć komuś, można oczekiwać.

Share →