Olej arganowy

Olej arganowy

Przez ponad 10 lat, firma produkuje kosmetyki marokańskie dla DermArgan Opiera się na unikalnym produktem ziemi: Olej arganowy – olej z owoców Argan drzewa lub Ironwood.

Początki drzewa arganowego (znany również jako drzewo żelaza) pochodzą z okresu trzeciorzędu. Drzewo

endemiczne i znaleźć tylko w południowo-zachodniej części Maroka i jego brata (bardzo rzadko), w niektórych obszarach Meksyku. Właściwie wszystkich wartości drzewa owoc kości, z którego jest pobierany przez stopniowej oleju ekstrakcji. Użyteczne właściwości oleju od dawna znane.

Mieszkańcy regionów używali go jako środka do leczenia ran, posmarowaną spalonej skóry, a także jeść.

Olej arganowy składa się z kilku kwasów tłuszczowych. Kwasy te są dobrze w skórę i odgrywają kluczową rolę w procesie odbudowy naskórka, jest doskonałym przeciwutleniaczem. Ten niezwykły olej nie jest tylko właściwości kosmetyczne, ale także jest stosowany w żywności, jak i innych sałatki zimnych dań.

Olej ma wspaniały orzechowy smak lekko cierpki.

Produkcja: Po zebraniu, na kilka tygodni, suszy się je na słońcu. Następnie złamanie otwarte nakrętki ręcznie i usunąć nasiona. Za dzień, można uzyskać 1-1,5 kg ziarna są mielone w młynie do mechanicznej ręcznej Pasta.

Od wynikające surowe ręce wycisnąć olej do celów kosmetycznych (do stosowania w żywności zboża pierwszy smażone). Tylko 45% całkowitej ilości ziaren może być stosowany w celu uzyskania oleju.

W naszym sklepie można kupować Nie tylko Olej arganowy. ale także ekskluzywne kosmetyki naturalne Maroko w rozsądnych cenach.

Tutaj znajdziesz:

Kosmetyki Olej arganowy ;

olej do włosów ;

• Produkty na bazie oleju arganowego (balsam, mydło);

• jak również ekskluzywne jako maskę gliny gassul .

Share →