Opis Labrador

Opis Labrador

Ta sekcja zawiera informacje na temat Labrador i jego wysoką jakość, dzięki czemu stał się tak znany i kochany przez wszystkich.

Chociaż nowoczesne Labradory przyzwyczaili się do roli zwierząt, ale są one zgodne z psem gun, czyli właściciel psów doprowadzić rannego zdobycz. To może wyjaśniać, labradory miłość do gier z potraw i chęć doprowadzenia właściciela całą obsadę.

Jednak oprócz gier z płyt w Labrador retrievery mają inną pasję – kocham wody. Psy tej rasy są gotowe dzień i noc to splash w wodzie, więc obowiązek i odpowiedzialność właściciela do zapewnienia zwierzę okazję.

Opis Labrador Retriever

Zgodnie z normą labrador retriever musi mieć silną konstytucję, jest kompaktowy i bardzo aktywny; Szeroki w czaszce; z głębokiej i szerokiej klatce piersiowej i żeber. Właściciel Labrador silnych i szerokich biodrach i tylnych.

Co do temperamentu i zachowania retrieverów, te psy są bardzo mądre i przyjazny. W Labrador wspaniałe uczucie, dar od natury, jak i miękkie usta gry hosta. Te psy mogą być łatwo dostosowane i stać się lojalnymi towarzyszami. Labrador retriever jest bardzo inteligentny, wnikliwy i posłuszny, mają silne pragnienie, by zadowolić swego pana. Labrador retriever czuły i dobroduszny, bez cienia lęku czy agresji.

Bez wątpienia, te psy są idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób samotnych i niepełnosprawnych.

Oczywiście opis Labrador byłaby niepełna bez wzmianki o wymagania dla ras psów Dane zewnętrzne standardowe wymagania.

Czaszka psa powinny być szerokie, czyste linie, bez mięsistych policzków. Istnieje wyraźne przesunięcie w kierunku twarzy użytkownika. Nos z szerokich płatków i dobrze rozwiniętych nozdrzach.

W Labrador retrievery nie wskazał kufa mocna.

Labradory – Posiadacze silne szczęki z doskonałym, regularnym, jednolite i kompletnym zgryzem nożycowym, tj górnych zębów while ściśle zachodzą dolne zęby szczęki są średniej wielkości i są idealnie pionowo.

Oczy brązowe lub orzechowe retrievery mają średnią wielkość, wyrażenia dobry charakter i umysł. Uszy psów tej rasy Petty i szerokie, w pobliżu głowy, wisiorek, zestaw daleko w tyle. Ponadto, mają potężny, silny, dobrze umieszczone ramiona szyi.

Po drugiej psów tej rasy jest szeroki, mocny i krótki. Spina ma gładką kłodę. Pierś psy dobrą długość i głębokość, z zaokrąglonymi krawędziami i dość ciężki.

    KOŃCZYNY

Kończyny przednie Labradory z mocnych kości i prosty. Ukośne ramię i długo.

Co do tyłu, są dobrze rozwinięte i nie opadający do ogona. Stawy skokowe są niskie. Krowia postawa są wysoce niepożądane. Stawy kolanowe mają dobre kąty.

Łapy Labrador okrągłe, z wyściełana i zapada w śpiączkę.

Charakterystyczną cechą tej rasy jest dość gruby u nasady, ale do końca zwężającego się ogon, bez podgardla i średniej długości, pokryte grubą, krótkiej sierści, ma postać "Wydra" okrągły ogon. Ogon Labrador może być noszony wesoło, ale w żadnym przypadku nie powinny zginać psa z powrotem.

Labrador retriever krótka, gęsta sierść bez pióra i fale, gęste i sztywne w dotyku, podszerstek gęsty i wodoodpornym.

Psy dekoracje kolorze czarnym, brązowym lub żółtym. Fawn może mieć różne odcienie od jasnego kremu do lisa-czerwonych. Na piersi jest dozwolone małą białą plamę.

    Wysokość w kłębie

Dla psów – 56-57 cm;

Dla kobiet – 54-56 cm.

Jeśli chodzi o wady, to obejmują one wszelkie odchylenia od normy przedstawicielstwa. Zazwyczaj dotyka jury.

Share →