Opryszczka u dzieci

Opryszczka u dzieci

Leczenie opryszczki środków ludowych.

Wiele znanych opryszczki na wargach, jak zimno. Umieść pierwszą porażkę mocno porysowany. Następnie pojawiają się małe pęcherzyki, które przejrzyste szybko, przechwytywanie rozłożone wszystkie nowe miejsca. Są bolesne i wypełnione cieczą.

Kilka dni później opryszczka zaczyna wysychać.

Ale niewiele osób wie, że opryszczka może zainfekować nie tylko o powierzchni wargowej, ale inne części ciała. Pozbyć się choroby jest trudne, ale musi być leczona.

Jest chorobą wirusową, która powinna być traktowana, nie tylko z zewnątrz, to należy traktować od wewnątrz. Zazwyczaj opryszczka zakażonych osób z obniżoną odpornością. Wirus atakuje ośrodki nerwowe, a tylko po to oczywiste objawy zewnętrzne – pęcherzyki.

Portal dla Moms Questionsmoms.ru oferuje bardzo skuteczne leczenie zewnętrznych przejawów opryszczki: „. Gerpevir” ocieplenie obszarach dotkniętych suche ciepło, takie jak sól i podgrzewanej maści smarowania Od zewnętrznych objawów choroby, mogą być wyeliminowane w ciągu dnia.

Wewnątrz uczta mądrość ludowa zaleca opryszczki następujące wywar: wlać dwie szklanki wrzącej wody, 2 łyżki ziela melisy, trawa nalegać godziny, odcedzić i wziąć pół szklanki przed posiłkiem (dla dzieci 7-8 lat). Jeśli silna progresja choroby powinni brać pod wlewem trawy koniczyny: dwie szklanki wrzącej wody wlać jedną łyżkę suchej trawy nalegać 02:00, i pić trzy razy dziennie przed posiłkami (dla dzieci 7-8 lat). W zależności od wieku dzieci zwiększenia lub zmniejszenia dawki.

Do użytku zewnętrznego bardzo skuteczny sok z glistnika. Musimy podjąć świeżej trawy z korzeniami, dobrze wypłukać pod bieżącą wodą i wysusz w maszynce do mięsa. Zawiesinę następnie wyciskany przez gazę i wlać do butelki soku, który jest również podłączony. Sok fermentuje, więc od czasu do czasu trzeba otworzyć pokrywkę do uwalniania gazu. Tydzień później lek jest gotowy do użycia.

Teraz twoim zadaniem jest smarowanie miejsc dotkniętych opryszczka, tak często, jak to możliwe.

W międzyczasie, jaskółcze ziele będzie nalegać, możesz skorzystać z medycyny tradycyjnej, która jest również bardzo skuteczny do szybkiego przygotowania: Wymieszać trzy zgnieciony czosnek ząb z łyżką popiołu drzewnego i dużym łyżką miodu. Wymieszaj wszystko bardzo dokładnie, dostać maści, które chcesz przetwarzać kilka razy dziennie, to miejsce, gdzie osiedlili się opryszczki.

Share →