Oryginalne kartki wielkanocne, rękodzieło

Oryginalne kartki wielkanocne, rękodzieło

Wielkanoc – święto chrześcijańskie najstarszy, ustanowiony na cześć zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Jest to najważniejsze święto w roku liturgicznym, w którym świętujemy Zmartwychwstanie Świętego, koniec Wielkiego Postu i nadejście długo oczekiwanej wiosny.

Wielkanoc uroczystości – przełęcze daty i stwierdzenia ze stosunku księżycowych i słonecznych kalendarzy, ale w każdym razie, to tylko po równonocy wiosennej. Tak więc, festiwal to nie tylko składnik teologiczne (Zmartwychwstanie), ale także naturalne (aktualizacja obudził charakter po zimie), co sprawia, Wielkanoc ulubione święto dla dorosłych i dzieci.

Jak zadowolić swoich bliskich w tym dniu?

Oczywiście, łamanie uczta, że ​​będzie szczególnie smaczne po długiej abstynencji w okresie Wielkiego Postu. Również doskonałym dodatkiem do serów i mięs, różne ciasta i słodycze, piękne i kolorowe jaja malowane są ręcznie robione kartki z tradycyjnych symboli wielkanocnych.

Ten wyjątkowy Present Można tworzyć własne ręce, za pomocą naszego vitanki – zdjęcia papierowe, matryce, które pomogą Ci ze zwykłymi aplikacjami do oryginalnego tematyczne prezent, który pozostanie w dobrej pamięci.

Co tradycyjne symbole wielkanocne używamy na vitankah?

Są jaja i pisklęta wykluły się z nich, symbolizującej ciągłość życia. Ponadto, pisanki jest symbolem jajka, które, według legendy, Maria Magdalena przyniósł cesarza Tyberiusza z wiadomością, że Jezus Chrystus zmartwychwstał trzeciego dnia po ukrzyżowaniu, cierpienia i śmierci.

Kartki wielkanocne, rękodzieło

Share →