Ostatni wieczór bal suknie 2014 i

Ostatni prom sukienki wieczorowe i sukienki 2014 2014 Długie sukienki Prom 2014

04 kwietnia 2014 58 razy Dzięki wieczorowej sukni, kobieta staje się nie do odparcia, więc jest to obowiązkowe, aby być obecny w szatni. Ważne jest, aby wybrać model, który podkreśla godność rysunku i odzwierciedlają osobowość gospodyni, co świetną robotę i modny wieczór sukienki prom 2014.

Niezwykłe cięcia, nowością dekoracyjne wykończenia w postaci kryształów i dżetów i innych oryginalnych elementów zachwyci nas w sukienki 2014. Główne tendencje – długość maxi, popularne długie rękawy, dekolty i oryginalne cięcia.

Dekolt straciły na popularności – większość projektantów mody zawoalowane tej ekscytującej części kobiecego ciała. Cechą charakterystyczną świeżego kolekcji wieczorowych stał kolorowe tkaniny z efektu blasku. Dość często są również wydruki kolorowe.

Marka Marchesa głośno oświadczył sobie kolekcję 2014. Oryginalne dane geometryczne, odważne style – jest tym, co odróżnia wieczorowe sukienki projektantów marki. W dodatek do długich sukienek i spodni zestawy zaprezentowane są elegancko urządzone w sztucznych skórach i koronki.

Dom mody Alexander McQueen i Giorgio Armani pokazał sukienki z delikatnych tkanin jedwabnych i jersey, ozdobione materiału wełnisty. Paleta kolorów jest zdominowany przez spokojnych turkusowe, kawy, mleka i Burgundii tonów.

Wysoka cięcie na nodze w samym centrum lub na stronie był oryginalny kawałek sukienki moda 2014 Metoda ta, która dodaje wiele seksualności, projektanci wykorzystał Oscar de la Renta i Derek Lam. Dekoltu i urządzone w niezwykłym stylu.

Kolekcje KaroliniHerrery, Emilio Pucci i inni projektanci suknie wieczorowe uzupełnione kołnierz, od początku głębokie dekolty asymetryczne. Stroje z głębokim dekoltem na piersi występują także na wybiegach. Elementy te pozwalają kobiety czują się bardziej atrakcyjne i zrelaksowany.

Sukienki na studniówkę 2014 pomoże przekazać atmosferę wokół młodzieńczy beztroski i zabawy. Według projektantów, w tym sezonie krótkie obcisłe uczennice niezbędne sukienki i bujne style. Dress od Giovanni będzie jasnym punktem na prom. Sukces na prom i przyciągnąć uwagę i modele pomocy dopasowany, ozdobiony rozpraszania cekinami i kryształkami w różnych kolorach.

W tym samym czasie na temat młodzieży i elegancki wygląd z Tony Bowls sukni.

Share →