Oto kilka przykładów, jak łatwo i pięknie ozdobić ciasto

Oto kilka przykładów, jak łatwo i pięknie ozdobić ciasto

Nie każdy profesjonalny pani robi ciastka, a nawet bardziej, pięknie udekorować może to być tylko kilka. Pokażemy Ci, jak udekorować ciasto na każdą okazję i świętowania. Sprawiają, że przystawki, a wynik będzie zadziwiać domu.

Pierwszy poziom

Załóżmy, że ciasto jest gotowe i czeka na ostateczny szlif, ważne jest, aby nie przesadzić z ozdobami. Jeśli jesteś nowy, garnitur i zwykle śmietana, które chcesz rozmaz i boki ciasta, jak również. Na górę można posypać okruchy z ciasta, udekorować świeżymi owocami i bitą śmietaną z butli. Nie szybciej lub łatwiejszy sposób, aby ozdobić ciasto. Jednakże, jeśli chcesz dodać napisy lub liczb, coś tak prosta, że ​​nie działa.

Potrzebujesz doświadczenia, umiejętności lub wykończone sklep jubilerski.

Obecnie w sklepie można zobaczyć szablony silikonowe. Korzystanie z nich jest bardzo proste. Zawinąć go na górę ciasto i posypać cukrem pudrem, gotowy zraszania i podlewania czekolady.

Ostrożnie zdjąć szablon i gotowe: Twoje dzieło ozdobione skomplikowanych wzorów.

Mistrz lany

Oto wspaniały przepis, jak udekorować tort weselny. Te jadalne kwiaty i liczby dotyczące wielopoziomowego arcydzieła mogą być wykonane samodzielnie przez specjalnego stempla pocztowego. Oto przepis lany Zephyr. Musimy wziąć worek kolorowych marshmallows, około dwustu gramów, 350 g cukru i 80 g suszonej śmietany.

Cukier powinien być włączony do miksera proszku lub szlifierki, topi się marshmallows w kuchence mikrofalowej, wstępnie podlewania sok z cytryny. Otrzymaną masę dokładnie zagnieść, dodać pozostałe suche składniki i szczyptę wanilii. Zefir ciasto jest gotowe: można zagnieść i pleśni z niego dane. Czy róże, zające i snegovichkov – co twoja wyobraźnia wystarczy. Gdy chcesz, aby oddzielić elementy o różnych kolorach, takich jak liście i płatki, jest możliwe, aby dodać barwnik do kitu. Gotowych dane mogą być przechowywane w lodówce przez dłuższy czas.

Lany – jest doskonałym przykładem tego, jak udekorować tort na najwyższym poziomie.

Ser lukier

Możesz być zaskoczony, ale można zrobić glazury i ser. Aby to zrobić, można użyć dowolnego typu twarogiem "Filadelfia", Do niego dwa razy tyle trzeba wziąć trochę cukru pudru i wanilii.

Wszystko to jest konieczne szlifowanie jednorodnej masy i płaszcz ciasto. Zaletą tej mieszanki jest to, że nie jest słodka i dodaje cloyingly cały artykuł niezwykłe świeży smak. Jeśli udekorować ciasto, a następnie truskawki oklaski na imprezie, z pewnością zasługują.

Marcepan głupota

Marcypan – nie ma to jak migdały, mielone na mąkę. Z takim posiłku i zrobić dobre figury i dekoracje jadalne, trzeba tylko dodać dużo cukru i wody. Cukier i mąka są podejmowane w równych ilościach. Słodki syrop gotować, aż zgęstnieje, a następnie dodać mąkę migdałową. Gładka chłodzi się do odpowiedniej temperatury, można wdrożyć natychmiast kulinarnych wyobraźnię. Jeśli mówimy o tym, jak do dekoracji tortu dzieci, marcepan dane, które będą bardzo przydatne.

Z nich można zrobić i kaganiec Mickey Mouse i prawdziwe maszyny i piłki nożnej.

Zamiast zawierania

Oto kilka sposobów, aby szybko i łatwo ozdobić ciasto w domu, w rzeczywistości ma sklepy obfitują w różnych gotowych dolewania, gofry, a nawet kwiaty markerów z atramentem jadalnym. Więc niech się w biznesie – nasze kulinarne kreacje!

Share →