Oxford tkaniny (Oxford)

Oxford tkaniny (Oxford)

Kamuflaż Oxford tkaniny (Oxford) — materiał wykonany z włókien syntetycznych (poliestrowych lub nylonowych). Jego szczególną cechą jest przeplatanie — Przędza na wątek powinna być grubsza niż podstawa. Do zwiększenia właściwości barierowych dla wilgoci ostrzy wiatrowej impregnowane poliuretanu lub cienką warstwą polichlorku winylu. Dzięki impregnowane brud nie wnika pomiędzy włóknami.

Tkanina dobra nośność, odporne na ścieranie, nie zmienia właściwości w szerokim zakresie temperatur, jest niezawodna ochrona przed wiatrem i deszczem. Ważną zaletą tego materiału jest waga.

W naszej firmie można kupić hurtową tkaniny Oxford na korzystnych warunkach. Możliwy dowóz do Moskwy.

Klasyfikacja tkanki Oxford

Oxford tkaniny, w kompozycji mogą być podzielone na:

  • Nylon Oxford. Tkanina z włókien nylonowych i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

    Jest bardzo odporny na ścieranie, działanie środków chemicznych. Jego wady to niska odporność termiczna. Poza zelektryfikowana nylonu.

  • Poliester Oxford. Jest nieco niższa od wytrzymałości pierwszego typu, ale lekkie i odporne na wysoką temperaturę.

Wyniki rodzaju tkaniny, i gęstości, który jest zazwyczaj mierzona w DEN (D). Im wyższy wynik, internetowa jest gęsty i ciężki. Najbardziej popularne są tkaniny o gęstości 150D, 210D, 420D, 600D.

Materiał 420 D jest stosowany do odzieży, namiotów, markiz, 420 D – szyć plecaki, pokrowce na kemping namioty i buty.

Zalecenia dotyczące opieki

Produktów Oxford tkaniny można prać w pralce przy 40 ° C°, Użyj normalnego płukania i wirowania i prasowania w niskiej temperaturze (110 C°). Podobnie jak większość tkanin syntetycznych, materiał ten nie może być myte i bielone z leków zawierających chlor.

Share →