Oznaki i objawy udaru mózgu

Oznaki i objawy udaru mózgu

Udar mózgu jest ostra rozwój krążenia mózgowego, charakteryzuje się nagłym uszkodzeniem niektóre tkanki mózgowej, a więc naruszenia jego funkcji. Ze względu na tworzenie się słabym krążeniem wszystkie ruchu powinna być podzielona na kilka podstawowych rodzajów niedokrwienny i krwotoczny.

Przyczyny udaru Typ krwotocznej, w większości wypadków nie jest wynikiem pęknięcia ściany naczyń krwionośnych mózgu, blood wsiada do tkanki mózgu, zniszczenie. Należy pamiętać, że udar krwotoczny występuje bardziej skomplikowane objawy niedokrwienne i zwykle towarzyszące udaru mózgu są tak wysokie ciśnienie krwi. Co może doprowadzić do powstawania suwu jest stała zmęczenie lub różnego rodzaju wybuchów emocjonalnych.

Charakterystyka Objawy udaru tego typu jest pojawienie się nagłego bólu głowy, szybkie bicie serca, lub przerywany, w pewnym momencie mogą towarzyszyć wymioty. Ponadto, większość ludzi, gdy udar krwotoczny może wystąpić Hemiplegia, co powoduje całkowitą utratę części ruchu lub określonych ciała. W zależności od stopnia obrzęku mózgu zależy głębokości zaburzeń świadomości mózgu.

Zazwyczaj pacjent jest całkowicie stracił przytomność w wyniku czego rozwija śpiączkę.

Istnieje kilka postaci udaru krwotocznego typu, takie jak ostre formy choroby, objawów udaru mózgu może wystąpić po upływie kilku minut w dość krótkim czasie. Ponadto, istnieje forma podostre, który jest akceptowany na powolny wzrost charakterystycznych objawów charakterystycznych dla choroby lub postaci ostrej zmiany czasowej poprawy, a następnie zepsuciu.

W wyniku udaru mózgu następuje zatkanie naczyń krwionośnych, tak przyczyną udaru jest przerwanie przepływu krwi w jednej z tętnic mózgowych. Tak więc, skrzeplina, która ułatwia proces tętnicy nakładający się rozwija martwicę tym obszarze komórek mózgowych i spowodować udar utworzony.

Zasadniczo, udary niedokrwienne występują na tle miażdżycy tętnic mózgu. Objawy udaru mózgu tego rodzaju, w większości przypadków, zwiększa się stopniowo. Zasadniczo, na tle choroby, mogą być: ból, utrata przytomności, a w niektórych przypadkach może być powtarzany wymioty.

Ponadto oznaki udaru towarzyszy bardziej złożonej postaci porażenie chorobą niektórych części ciała lub kończyn, zaburzenia mowy.

Share →