Palm Chamedora są różne ...

Palm Chamedora są różne …

Mała sypialnia palmowy Chamedora przyszedł do nas z gorącego Meksyku – wydaje się, że specjalnie do dekoracji ponury biura i domu parapet. Jego rodzaj, należące do arekovoy rodziny, stanowią prawie 130 gatunków, z których każdy może teraz wybierać palmochki sympatię.

Chamedora – krótkie, ona bambukovidnie kąpielówki, często aneksach, wszystkie bezpośrednie i cienkie. Tworzą one zbiór potomków – prosty lub kręcone. Hamedorei wskazał liście, są złożone, głównie skierowane w dół, wąsko lancetowate i szerokie.

Jeśli prawidłowo dbać o Chamedora i otoczyć je opieką, szybko i aktywnie rosną tyle, niektóre przypadki mogą nawet kwitnąć w sztucznej metody zapylania i produkcji nasion. Wielu fanów palmy posadzone peristolistie hamedorei kilka sztuk w jednym pojemniku – to jest bardzo piękne.

Wśród hamedorei przeznaczyć więcej sześć głównych typów: Chamedora Niccol (lub liściastych) wysoki, geonomovidnaya, wdzięku i stolononosnaya Chamedora Ernesta Augusta.

Miejsce urodzenia liściaste hamedorei tropikalne lasy deszczowe z Gwatemali. Jego tułów jest cienki i jednolity, osiąga wysokość prawie dwóch metrów. Liście mają długość około 30 cm i szerokość około 10 cm. Ten typ dłoni cennych zasadniczo nepriveredlivyh warunkach oświetlenia.

Może rosnąć nawet w zacienionych pomieszczeniach stale. Niestety, ten cenny sprzedaży dekoracyjne palmy jest niezwykle rzadkie.

Chamedora wysokie Pochodzi z górzystych meksykańskich tropikach. Ten rodzaj pomieszczeniu może osiągnąć 5 metrów wysokości. W ten sposób tworzy to co roku wiele nowych pędów, które tworzą piękne gęste krzaki.

Liście hamedorei wysokiej zbyt długo – do 1,5 m Wskazywali oni i pierzaste.. Kwiaty piękne kwiaty pomarańczowo-czerwony.

Rodzina geonomiovidnoy hamedorei położony na zboczach Gwatemali, w lasach tropikalnych. Jego pień ma wysokość niewiele ponad metr. W tym szerokim i stałych dłoni ciemnozielonych liści, które są cięte na najwyższym pary płatów w kształcie klina. Jako długość wynosi 30 cm, szerokość – 15 cm.

Uważany za bardzo dekoracyjne roślin doniczkowych i przetrwa także w apartamentach.

Elegancki Chamedora (Inne nazwy: hitmilis, Neaño wdzięku, elegancki Collin ) Czy rośnie także w Meksyku. Strzela przypominają stroików i utworzone z pełzania łodygi. Są trwałe i 2 m wysokości i 3,5 m szerokości, gęsto rozmieszczone ich yutyat pierścienie. Liście są jasnozielone, pierzaste, w kształcie sierpa.

Kwiaty Ta palma jest bardzo pachnące kwiaty bladożółte. Ponadto rośnie dobrze w pomieszczeniach.

Dobrze nadaje się do mieszkań i biur Chamedora Ernest sierpnia i stolononosnaya. mniej popularne, ale równie piękne widoki, również przyszedł do nas z Meksyku i Gwatemali. Chamedora stolononosnaya bardziej jak krzew i dorasta do 1 m wysokości. Chamedora Ernest sierpnia – Pojedynczy palmy, cienkie, jak trzciny, z rozgałęzionych pąków pomarańczowo-czerwone. Ich liście są głęboko podzielone na trójkątnym płata i 60 cm długości.

Share →