Papier Prezentowy

Papier Prezentowy

Pasków z tektury falistej dla Prezentowy. Szerokość 10 mm. Czarno-białe lub mix kolorów. To spektakularne materiał, który posiada szeroką paletę barw. Tektura falista w Prezentowy składa się z dwóch warstw – płaska podstawa i faliste warstwa dekoracyjna, która generuje trójwymiarowe figury.

Tektura falista jest łatwo wyginać, dobrze trzyma swój kształt.

Tektura falista służy do tworzenia figur trójwymiarowych, a także do przetwarzania Prezentowy karty okolicznościowe, ramki i produktów w technice scrapbooking. Materiał jest aktywnie wykorzystywany w klasie na studia dzieci. Jest to wygodniejsze dla kreatywności dzieci, ponieważ posiada gęstą konsystencję, jasny i technicznie łatwe tworzenie małych arcydzieł.

Aby pracować z wstążkami falistych trzeba PVA kleju. nożyczki i ewentualnie podłoże papieru (arkusze np do scrapbookingu lub półprodukty do karty). Paski kartonowe nie curl gorfirovannogo rolę w przypadku Quilling papieru. i napędy. Są one więcej niż roli, a ponadto stosuje się w produktach.

Zamiast tworzenia dekoracyjnych loki z pasków z papieru, tektury falistej wstążki zwinięte w ciasny dysku, a końcówka jest mocowana za pomocą białego kleju. Delikatnie naciskając środek tarczy, zapewniamy jej kształt półkuli i stożka. Do wykończenia części można wyciąć wzdłuż paska z ostrym nożem lub tworzyć płyty nie cały, ale owalne. Proces i praca urządzenia zależy od pożądanego wyniku.

Sporządzając szczegóły trzeba pincety. i wielkości wnętrza, nadając produktowi szczególną siłę – glue gun z 7mm pręta.

Producent: Rosja

Share →