Paszteciki z mięsem mielonym - najlepsze recepty. Jak przygotować i smaczne ...

Paszteciki z mięsem mielonym – najlepsze recepty. Jak gotować i smaczne hamburgery wykonane z ziemi.

Paszteciki z mięsem mielonym – ogólne zasady i metody wytwarzania

Mielonych gotowe – rzadki «gość» w naszej lodówce. Wołowina, wieprzowina, jagnięcina, kurczak i inne -. Nie można tylko dodać do zupy, ryż, ziemniaki, makaron i gotować z nim pyszne, soczyste hamburgery. Najważniejsze jest, aby wiedzieć kilka sekretów, które powiemy o tym w artykule.

Często gotowe sprzedawać w sklepach mielone «świeży» formy, to znaczy nie dodaje się w produkcji bez żadnych dodatkowych składników, które mogą nadać mu specyficzny, ostry smak i zapach. Dlatego podczas gotowania hamburgery w zakup mielonego wskazane, aby dodać różne przyprawy i aromatyczne zioła.

Wiele gospodyń domowych do soczystości w mielonego przewijane dodać cukinię, kapustę, ziemniaki i boczek, i blasku – kromka chleba. Tylko, w praktyce, nie powinny korzystać z świeży chleb i trochę przestarzały, jak świeży chleb wzrosła «przyczepność»To daje produkt nie jest zbyt apetyczny wygląd.

Paszteciki z mięsem mielonym – przygotowanie produktów

W celu przygotowania hamburgery wykonane z mięsa mielonego, należy je rozmrażać w temperaturze pokojowej miesza się z tych składników, które podyktowane receptury. Następnie generuje średnie kotlety grubości, rolki lub w bułce tartej i smażyć na mące z obu stron na patelni, aż gotowane. Ci, którzy nie ufają sklep produkcji, może przygotować farsz z mięsa świeżego w domu z pomocą maszynce do mięsa.

Paszteciki z mięsem mielonym – najlepsze przepisy kulinarne

Przepis 1: Kotlety z mięsa mielonego «Dom»

Paszteciki z mięsem mielonym «Dom» – Danie, które wiele gospodynie gotować od czasu do czasu, wprowadzenie korekt do klasycznej receptury. Najważniejsze, że zwrócił się bujne hamburgery, smaczne i oferty. Jako dodatek do takich kotlety mogą zgłaszać puree, ryż, makaron lub gotowane na parze warzywa.

Share →