Peeling kawowy cellulit

Peeling kawowy cellulit

Jedną z miłych właściwości kawy, które aktywnie wykorzystywanych przez różne firmy kosmetologii – rozbijanie tłuszczu podskórnego. Dlatego prawie wszystkie produkty antycellulitowe (żele, peelingi, balsamy, serum, maseczki, okłady) dodane pewne elementy kawy.

W domu, skuteczne, że można otrzymać – ten kawy peeling. Jego gotowanie nie zajmuje dużo czasochłonne i kosztowne. Aby go potrzebujemy ziarna kawy, młynek do kawy, żel pod prysznic (można wybrać jako prosty żelu i żel na bazie kremu jednocześnie zmiękcza skórę). Aby przygotować fasolę musimy szorować je zmielić w młynku do kawy.

Szlifowanie powinno być duże, ale nie bardzo dużo, w przeciwnym razie można uszkodzić skórę. Kawa mielona można dodać do siebie żel pod prysznic, przelewa się do słoika, stopa – 1 łyżeczka ziaren na 100 fałszywych ml żelu. Jeśli używany jako krem-żel bazy, oczyszczanie skóry będzie troskliwy i peeling może być stosowany codziennie rano lub wieczorem.

Szorować kawa pomoże przełamać podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn i będzie dobrym dodatkiem w walce z cellulitem. Oprócz aktywnego na skórę, zapach kawy wpływa na receptory węchowe, które aktywują działania układu nerwowego. Dlatego też, jeśli wziąć prysznic rano z zarośli, można wyeliminować kawę z diety.

Jest to korzystne nie tylko dla żołądka, ale także na najbardziej kozhe- ona oczyszczona i nabyć piękny blask.

Przed użyciem peeling kawowy, wstrząsnąć butelkę żelu, aby równomiernie rozprowadzić cząstki złuszczające. Nie zapomnij, że kawa ma specyficzny zapach, więc przed dokonaniem mix, wydany po wymieszaniu smak lubisz i nie powodować wycofać wniosek. Idealnym rozwiązaniem jest bezwonny żele lub słabo przyprawione. Nawet żele o zapachu kawy należy unikać jak tej samej nazwie, ale odcienie i półtony zapachy nie mogą być dopasowane.

W dodatek do świeżych ziaren można stosować do szorowania tych, którzy mają już za sobą ekspres do kawy, to nie pojawi się charakterystyczny kolor, ale również działania nieco niższe.

Share →