Pie z wątroby

Pie z wątroby

Każdy z nas codziennych cudów: co by wyżywić rodzinę? Pożądane najsmaczniejsze i szybciej … Chciałbym zaoferować Państwu obfite, pyszne ciasto z mojej babci podartą książkę kucharską.

Przy okazji, wyszukiwanie w Internecie, nic, jak nie został znaleziony. Jest otwarta pie z wątroby. Babcia otwarte placki Zawsze lubiłem obfitość soczystych nadzieniem z minimalną testu. Używam wątroba wołowa, ale myślę, że możemy podjąć żadnych.

Przepis jest bardzo prosty test nie wymaga robota kuchennego lub blendera.

500 g cebuli

200 g kwaśnej śmietany

sól

pieprz

koper

Zacznijmy od ciasta. Posiekać nożem margarynę z mąką, dodać śmietanę i szybko zagnieść ciasto. Nie zapomnij soli przerwano i dodać sodę i ocet.

Zbierz ciasto w kulę, owinąć folią i z celofanu sklepie w lodówce, są zaangażowane w farszu.

Wątroba może najpierw skręcić w maszynce do mięsa, a następnie smażyć. Robię trochę inaczej. I wyciąć wątrobę na kawałki i podsmażyć z pół cebuli.

Następnie należy podać do ostygnięcia, a następnie oszukany.

Czyści cebulę, zmiażdżony. W receptury mojej babci, na drodze, wskazana 700-800 gramów cebuli. Również, na ogół, potrzeba dużo cebuli.

Smażyć, dodać trochę soli.

Teraz przygotować nadzienie. Śmietana (można mieszać z majonezem) miesza się z dobrze jajku. Sól, pieprz, dodać inne przyprawy, jeśli chcesz.

Smaku nadzienia zależy smak ciasta! Możesz dodać posiekaną zieleninę, dodałam koperek.

Pierwsze zebranie ciasto. Formularz, może podjąć każdą (okrągły, prostokątny), olejów smarowych i równomiernie rozprowadzić ciasto, zrobić duże tablice.

Teraz rozprzestrzenił się na cebuli ciasta smażone.

Share →