Pieczeń w domu

Pieczeń w domu

Witam, drodzy goście mojego gotowania blogu!

Kilka dni temu nasza rodzina była okazją ponownie zebrać, listy, spójrz na siebie, dobrze, wypić szklankę – urodziny mojego najstarszego syna. Urlop rodzinny, wszystkie dania domowej roboty, a jeden z nich, zgodnie z obietnicą, dzisiaj chcę powiedzieć. Ta pieczeń w domu.

Trudności w przygotowaniu, nie, nie, tylko trudności – kupić mięso, boleśnie ceny ugryźć. Cóż, garnki potrzebne jeśli ktoś nadal nie ma – kupić, nie pożałujesz, wszelkiego rodzaju gadżety można przygotować. Moje garnki o pojemności 600 ml, nie jest mniejszy.

Zacznijmy, czy co? Oto produkty używałem gotować pieczeń wieprzowa w czterech doniczkach:

  • funt wieprzowiny;
  • 100 g smalcu;
  • 8 ziemniaków średniej;
  • dwie średnie marchewki;
  • dwie średnie cebule;
  • dwie filiżanki bulionu;
  • dwa ząbki czosnku;
  • Belka koperek;
  • liść laurowy, sól, pieprz czarny, ziele angielskie pieprz.

Zacznijmy witamin, bo nadchodzi zima, a wraz z nim wiele wirusów grypy, które za każdym razem, przestraszyć lekarzy. Witamina C jest szczególnie istotna. Dla nas, ukraiński, witaminy to – to myastsa, jajko, Salza. Dlatego bierzemy tłuszczu, pokroić na kawałki

i pan się topić, uwalniając cały tłuszcz.

Następnie wyjąć skwarkami i tłuszczem rozłożyć mięso, pokroić na duże kawałki.

Smażyć, obracając na wszystkie strony przez około 10 minut, przez długi czas nie jest konieczne, ale to będzie suchy, sól do smaku. Oczyścić, umyć i pokroić ziemniaki w dużą kostkę – to pieczeń w domu. nie muszą się rozdzielić.

Oczyszczone marchew pokroić w kawałki, jak również (kostki, kostki – jak chcesz).

W tych samych ziemniaków i marchwi tłuszczu smażyć do miękkości (około 20 minut). Jeśli chcesz ziemniaki wyszedł różowo – narybek nie są w tym samym oleju, który służy wieprzowiny (nie z wyjątkiem tłuszczu i mięsa sok wciąż pozostał), olej roślinny, na dużym ogniu.

Wyczyść cebulę i pokroić w pół pierścieni,

brązowieniem oddzielnie w małej ilości oleju roślinnego. Przesuwamy cebulę na patelni z ziemniakami i marchew, wymieszać, doprawić solą i pieprzem do smaku.

Cóż, w końcu, rozłożone pieczeń wieprzowa w puli: pierwsza, mała warstwa warzyw na najlepszych – kawałki mięsa, umieścić na liści laurowych, kilka groch papryki. Wypełnij up pot po najlepszych ziemniaków z warzywami. Góra może być rozszerzona skwarkami (te, które pozostały z tłuszczu).

A teraz „kontrola strzał” na grypę: czosnek drobno posiekać i posypać na wierzchu. Tłuszczu z patelni wlewa się do doniczek, ponadto wypełnić każdy za około pół szklanki każdego bulionu. Pamiętam, że kiedy tu robi ten sałatki, pozostałem bulion, chciał go używać.

Ale kiedy byłem na dzień pracy, w pracy, ukochana żona stosowane bulion w innym celu. Więc musieliśmy zalać wrzątkiem z czajnika.

Umieścić garnki w nagrzanym piekarniku 220 stopni przez godzinę – półtorej,

Czas tutaj indywidualnie sprawdzić gotowość siebie. Jeśli zapach jest warta slyunozahlebivayuschy, ziemniaki łatwo przebity szczyt, można powiedzieć, kruszy się – to pieczeń jest gotowa.

Zbierz ostatnią kroplę cierpliwości, drobno posiekać koperek, posypać je na górze treści garnki i pozwolić im zbudować tak jeszcze w piekarniku przez 5 minut.

Gotowe, możesz rozpocząć brzuch wakacje.

Moja matka przygotowuje się jak pieczone w puli w piecu, to jest całkiem inne wrażenie. To zdjęcie znajduje się na tę okazję.

Dziś zdjęcia ja nie bardzo mi przykro, wiesz, w kuchni, tym razem było blisko.

Mówiąc zdjęć. Nie za wiele z nich w moich artykułów? Pomóż mi radzić sobie z tym problemem, to może być warte różne pozycje, do sporządzania?

Proszę wybrać jedną odpowiedź, pomogę ci, ale proszę odpowiedzieć szczerze.

Share →