Pieczeń w domu w doniczce

Pieczeń w domu w doniczce

Istnieje wiele ciekawych opcji dla domu gotowania tej potrawy. Możesz zrobić to w doniczkach na warstwach kosza w języku portugalskim. Kuchni z całego świata oferują swoje recepty.

Mięso w tej potrawy wykorzystuje różne, ale dziś dowiemy się, jak gotować pieczeń wołowa domu.

Wykres receptura i proces przepływu

Przepis raczej skierowane do mężczyzn, gdy zostają sami w kuchni i przed przyjazdem żony chcą pokazać jej kulinarnego talentu poprzez przygotowanie domu w stylu rostbef wyłącznie i tylko w puli.

Jak gotować domu pieczeń wołowa:

  1. musimy miskę, najlepiej z zaokrąglonym dnem;
  2. 500-700 gramów mięsa;
  3. 1 duża lub średnia cebula;
  4. 1 duże lub średnie marchewki;
  5. ziemniaków;
  6. kwaśnej śmietany lub śmietany;
  7. przyprawy (liść laurowy, mieszanka swoje ulubione papryka, zioła, sól do smaku);
  8. zieleni.

Aby pieczeń wołowa w domu okazało się pyszne, bardzo ważne jest, aby mieć pozytywne nastawienie i chęć tworzenia. Nic dziwnego, że uważa się, że najlepszych kucharzy mężczyzn. Jak to możliwe?

Odpowiedź jest prosta – przedstawiciele silny połowa ludzkości koncentruje się na swojej pracy i nie rozpyla się na wiele małych codziennych problemów w rodzinie. które zresztą mają rozwiązać kobiet.

Tak, cięte mięso na małe kawałki i smażyć, aż jasnobrązowego. Drobno posiekać cebulę, smażyć na patelni z marchewki (pokroić w paski lub kostkę) na złoty kolor i połączyć to wszystko z mięsem.

Dla oleju wykorzystanie warzyw. Wymieszać zawartość patelni, dodać około stu gramów kwaśnej śmietany (lub śmietany), to „slow” ogień i gotować przez kwadrans. Po tej fazie przygotowawczej, uzupełnić czystą przefiltrowanej wody i gotować, aż prawie gotowanego mięsa.

W procesie gotowania mięsa czysty, mycia i pocięto na duże kostkę ziemniaków.

Ziemniaki zasnąć, gdy mięso jest już prawie gotowy i dodać wody nieco powyżej ziemniaków. Czy średnim ogniu i gotować dać. Dodać przyprawy. Przykryć pokrywką i około pięciu minut, aż gotowane dodać górną (bez mieszania) drobno pokrojone warzywa.

Pieczeń w domu w doniczkach można wnieść na stół.

Wraz z ziemniaki mogą być składane w dowolnym sałatkę. Piękne naczynia i świece będzie można zarobić pochwały gwarantowane drugą połowę i spędzić niezapomniany wieczór.

Share →