Pieczone grzyby

Pieczone grzyby

Pieczony grzyby – piękne i smaczne przekąski, które jest łatwe do przygotowania. Rzeczywiście, nie może być prostsze. Potrzebujesz celów, które są wystarczająco duże i piękne grzyby, grzyby – piec będzie trochę majonezu, przyprawy, jeśli chcesz – bulionowe kostki, grzyby i kurczaka.

Kostki dodać smaku to danie jasności, ale są one wykonane nie są wymagane.

Tak, pieczone grzyby przepis.

Bramka 1,2-1,5 kg grzybów

3-4 łyżki majonezu. łyżki

przyprawy – do smaku, na przykład, przyprawy do kurczaka lub uniwersalnym

sól? łyżeczka

zamiast przypraw i soli, można dodać 1 kurczaka i grzyby bulionowych kostek 1

Pieczone grzyby gotowania. Zrób tak: grzyby namoczone przez pięć minut, a następnie zmyć. Dodać majonez, sól i przyprawy (lub kostek bulionowych) i pozostawić do marynować co najmniej 01:00 (może być 2-3) w chłodnym miejscu. Jednakże, jeśli nie spiesz się, marynować 30 minut 🙂

Następnie grzyby leżał w opakowaniu (lub tulei) do pieczenia i wysłać go do piekarnika, nagrzanego do 200 (w przybliżeniu) stopni.

Piec około 30 minut, trzeba, ale nie zapomnij do kontroli ostatniego etapu procesu. Chcesz grzyby były rumiane – przytrzymaj dłużej.

(Faktycznie, ta rada:. Jeśli opis przepis określony czas gotowania, traktować go jako wartość przybliżoną Ile razy zdarzyło się, że wiele piekarnik piecze inaczej, mimo że dokładnie temperatury termometru).

Oto one piec pieczone grzyby. Podobne. )

Powodzenia i smacznego 🙂

Share →