Pieczone jabłka w piekarniku

Pieczone jabłka w piekarniku

Jest to prawdopodobnie najbardziej zdrowe desery wszystkim. Ponadto, jest on również najbardziej ekonomiczny. Począwszy od późnego lata i do wiosny jest zawsze w sprzedaży, można znaleźć najbardziej przydatne odmian jabłek, które są uprawiane na otwartej przestrzeni naszego kraju. Pieczone jabłka w piekarniku na żywność dla ludzi od 1 do 100 lat. Niedawno rasskazivadi jak gotować w kuchence mikrofalowej. Dzieci, w tym dzieci, jest bardzo przydatne do jedzenia to pieczone.

Starsze osoby cierpiące na choroby układu pokarmowego, nie może jeść surowe warzywa i owoce, pieczone jabłka zawsze proszę.

Do przygotowania trzeba tylko dwa składniki:

    jabłka; cukru.

Nadaje się do pieczenia jabłek absolutnie żadnego rodzaju. Ale należy pamiętać, następujący fakt: trudniej stopień, tym więcej czasu potrzebną do zakończenia gotowania.

Czas gotowania 15 minut.

Kalorie 80 kcal.

Przepis Gotowanie

Aby rozpocząć owoce powinny być dokładnie myte pod bieżącą wodą, a następnie wytrzeć do sucha.

Następnym krokiem jest cięcie stożek. W miejscu, gdzie trzon jabłkowego, cięte głębokość stożka do połowy. Konieczne jest, aby kontynuować, aby wypełnić go z cukrem.

Nie ma potrzeby, aby wyciąć rdzenia, jak w przypadku wysłodków gotowe jabłka łatwo oddzielona od rdzenia. Ten sposób napełniania fruktozy pozostaje nienaruszona i estetyczny wygląd.

Następnie rozłożyć w dowolnej odpowiedniej formie do pieczenia i wypełnienia pustej w środku części górnej części każdej z jabłek saharom.Kolichestvo cukru określone oka. W procesie pieczenia rozpuszczonego cukru w ​​soku z jabłek i przekształcania w rodzaju sos, który może wynikać z małej jabłek.

Piec w nagrzanym piekarniku. Warunki temperaturze 190 stopni. Piec powinien być do tego stopnia, ciało zaczyna trochę piany.

Można to zobaczyć na górze każdego owocu, który był częścią rdzenia jest usuwany. Skórki podczas pieczenia może wybuchnąć, to także znak, że jabłka są gotowe.

Smaczne jeść ten deser, zanim wystygnie. Appetit!

Share →