Pieczone ziemniaki z grzybami w piecu

Pieczone ziemniaki z grzybami w piecu

Kalorie: Nie podano

Czas przygotowania: Nie podano

Ziemniaki można uznać za najbardziej uniwersalne dla wytwarzania dziennego pożywienia, do wytwarzania potraw świątecznych. To warzywo jest używany przez wszystkich i wszędzie. Od jest gotowe zupy, przystawki, dania gorące.

Jego faszerowane, smażone. gotowane, pieczone. Z ziemniaków można połączyć inne produkty: warzywa, mięso i ryby. Dań z ziemniaków nie tylko wyśmienitą, ale także przydatne, ze względu na wysoki odsetek składników w niej zawartych. Wśród popularnych potraw gotowanych z ziemniakami, przepis, w którym ziemniaki pieczone z grzybami.

Danie jest bardzo smaczne. Może być podawane jako samodzielny lub jako dodatek do mięsa lub ryby.

Przygotowanie

Aby ugotować pyszne pieczone ziemniaki z grzybami, należy najpierw dokładnie oczyścić, umyć i posiekane grzyby. Najlepiej jest używać dzikie grzyby: biały, żółty borowikami (mogą być mrożone).

Jeśli drewno nie jest, należy użyć zwykłych grzyby, które można kupić w supermarkecie, o każdej porze roku.

W gorącej patelni, wlać olej i smażyć na nim grzyby, aż połowę. W procesie gotowania dodać mielone cebulę i sól.

Grzyby podsmażyć, aż do momentu złotym brązowym złota.

Następnie przenieść je do osobnego pojemnika i pozostawić w ciepłym miejscu.

Ziemniaki gotowania. Najpierw obrane i pokrojone w plastry lub paski. Następnie smażyć na maśle, aż ostry. Pod koniec gotowania dodać sól i pieprz do smaku.

Jeśli chcesz uzyskać smaczne i chrupiące, nie ma potrzeby, aby przykryć pokrywką podczas gotowania.

W naczyniu do pieczenia miski lub rozłożone warstwy pół pieczonymi ziemniakami, grzybami na górze, następnie pozostałości ziemniaków.

Aby ziemniaki w piekarniku i piec lepiej nasycony smak grzybów, może utorować pan z folii lub papieru do pieczenia i przykryć je w górnej części naczynia.

Na drobnej tarce trzeć ser i posypać je w górnej części naczynia.

Potrzebujesz, aby rozgrzać piekarnik do 160-180 stopni i wysłać go w postaci ziemniaków i grzybów na 20 minut.

Sprawdź dostępność i wyjąć z pieca. Można nawet umieścić na najlepszych posiekane pomidory lub posypać świeżych ziół. Pieczone ziemniaki z grzybami gotowych.

Rozprzestrzeniać się w restauracji a la carte i zadzwonić do rodziny do jedzenia. Podawaj zawsze gorące. Można zaproponować do niego sos lub kwaśną śmietaną.

Dzięki ziemniaki można składać nawet pieczone mięso, świeże warzywa, warzywa i lekkie sałatki.

Ziemniaki z grzybami, pieczone w piekarniku okazuje pachnące i pyszne. Przy okazji, zanim tworzą z ziemniakami i grzybami wysyłać w piecu może być wylana na górze krem ​​do naczyń lub śmietany do namaczania. Od tego dania okaże się bardziej aromatyczne i bardzo delikatne.

Można eksperymentować i dodać własne składniki, zmieniając w ten sposób smak potrawy.

Appetit!

Share →