Pieczone ziemniaki z kurczakiem

Pieczone ziemniaki z kurczakiem

Najczęstszym drugie danie to ziemniaki i mięso. Kocham ją w każdym domu i spróbuj gotować jak w zwykłych dni i święta. Jedyna różnica znajduje się w sposobie jego wytwarzania. Najprawdopodobniej spowodowane jest to tym, że ziemniaki są «Drugi chleb» na naszym stole i jest idealny jako dodatek do każdego rodzaju mięsa i dań mięsnych. Pieczone ziemniaki z kurczakiem – to danie ma szczególne znaczenie.

Jej wspaniały smak z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających krytyków. Apetyczny wygląd i eleganckie dania harmonijny smak daje dobre samopoczucie i niekończącą się zabawę.

Składniki na pieczone ziemniaki z kurczakiem:

Zapasy na przygotowanie pieczone ziemniaki z kurczakiem:

  1. Do pieczenia lub naczynia do pieczenia głęboka
  2. Niż
  3. Deska do krojenia
  4. Miska
  5. Płyta
  6. Duża tarka
  7. Czosnek prasy

Przygotowanie pieczone ziemniaki z kurczakiem.

Rozgrzej piekarnik do 180 stopni. Wyślij blachy do pieczenia w piekarniku. W tej temperaturze, na piec potrawy na około 50 minut. Gotowe danie ma jasny złoty kolor i ostry jasny charakterystyczny aromat. Pieczone ziemniaki z kurczaka można pokroić na kwadraty i umieścić na płytkach. Przed podaniem potrawy ozdobione świeżymi ziołami.

To pikantne pieczone ziemniaki z filetem z kurczaka, dobrze pasują jako zwykły stół, a w menu świątecznym.

—Do tego dania najlepiej użyć gotowanych odmiany ziemniaków. Takie ziemniaki szybko przygotowany i będzie pyszne po wypaleniu.

—Zakończył danie serwowane z sosem samego sera majonez, lub do siebie, do smaku.

Share →