Piękne ciasta: tort lany

Piękne ciasta: tort lany

Ciasto z kitu

Pastę cukrową pojawił się w XVI wieku. Potem był znany jako glazury. Podobało nam się to Cukierników na specjalnym plastyczności i elastyczności. Zaletą tego urządzenia jest to, że mogą być przechowywane przez wystarczająco długi okres czasu.

Wcześniejsze cukiernicy stosować kit głównie jako powłoki Podstawa do ciast. Po tym wszystkim, to jest idealnie wypoziomowane ciasto, pozwalając dodatkowo ozdobić jak chcesz. Dziś lany jest również używany jako element dekoracyjny ozdoby wakacje pieczenia, ponieważ sprawia, że ​​dane, formowane kwiaty i zrobić całą kompozycję.

Przepis lany

Przepisy lany, na tyle dziwnie, kilka. Możesz wybrać ten, który najbardziej preferowany. Po tym wszystkim, którzy nie podoba się zachowanie pasty wykonane z żelatyny, inne nie są zadowoleni z koloru kitu z mleka skondensowanego, trzeci nie chcą zadzierać z marshmallows.

Do przygotowania żelatyny kitu potrzebne będą:

– cukier puder – 1 kg;

– żelatyna – 2 torebki;

– miód – 1 łyżka;.

– Gliceryna – 1 łyżeczka

Pokrywa Żelatyna wodą tak, aby rosło. Wystarcza na około 10 minut, a następnie umieścić go na ogniu i zacząć ciepła, stale mieszając, aby doprowadzić go do stanu jednorodnego. Czy chłodzenia, wlać miód i glicerynę. To pozostaje tylko dodać cukier puder w małych porcjach i miesza dokładnie do utworzenia gęstej, ale sprężystego ciasta.

Powinny służyć jako pierogi prowadzących. Po osiągnięciu pożądanej konsystencji, rolki w paście skrobi i dobrze wyrobić ponownie. Następnie owiń w folię lub miejsce w folię i odłożyć na bok, ona musi dojrzewać mało.

Nie zaniedbuj włączenie zakończeniu kit w opakowaniu. Jeśli tego nie zrobisz, to twardnieje i będzie musiał zacząć wszystko od nowa

Należy pamiętać, że pasta glicerol szybko twardnieje. Dlatego też najczęściej stosuje się do tworzenia postaci. Ale samo ciasto pasek lepszy widok innego plasteliny cukru.

Lany z prawoślazu przygotowanie trochę inaczej. Do jego przygotowania potrzebne będą:

– marshmallows, ptasie mleczko – 100 g;

– masła – 1 łyżka;.

– proszek cukru – 200-300 g (ale liczba ta może być zmniejszona, a zwiększyć w zależności od konsystencji swojej kitu);

– barwniki spożywcze.

Niektóre przepisy używać zamiast masła 2 łyżki sok z cytryny. Ten składnik jest potrzebny, aby łatwiej utopionych marshmallows

Twoim głównym zadaniem – do stopienia marshmallows. W tym celu konieczne jest, aby wlać sok z cytryny (lub umieścić w niej olej) i umieścić w sekundach mikrofalowych do 30. W niektórych przypadkach czas ten może być zwiększona do 1 minuty. Gdy otrzymasz podrazmyagshuyu masowy dodając cukier puder i zagnieść ciasto.

Należy zauważyć, że ciasto jest lepka, a więc muszą być stale stosowane jako cukier puder mąki. Spróbuj zagnieść wystarczająco energicznie. Daj sobie lany do pracy, resztę (które po prostu nie potrzebuję) ukryć się w celofan i przechowywać w lodówce.

Do was z kolorowych kształtów, dodanie barwnika spożywczego do kitu. Ten lany może być już sama szybka i ciasto, twardnieje do stanu kamienia.

Aby przygotować kit z mleka skondensowanego będą potrzebne:

– mleko w proszku – 1-1,5 szklanki;

– cukier puder – 1 szklanka;

– mleko skondensowane – 150 g;

– sok z cytryny – 1 łyżeczka

Wymieszać mleko, sok z cytryny i proszek, następnie wlać mleko skondensowane i zagnieść wszystko dokładnie. Do zobaczenia na powstałej masy. Jeśli zbyt gęsta, rozcieńczyć cytryny. Jeśli płyn, dodać proszek.

Ponadto, po wymieszaniu niepotrzebne teraz usunąć kit w opakowaniu i lodówkę. Ona może być szybkie ciasta.

Jak zrobić ciasto z kitu

Sporządzono w lany może być każdy placek. Dla cukru gęstym filmowym doskonałą ukryciu i sernik i tiramisu i zwykłe herbatniki. Tylko muszą urządzić specjalny sposób przygotowania. Pieczemy ciasto, nadać mu pożądany kształt (może kapelusz, być może urządzenie może, lalki), ale górną warstwę kremu (zwłaszcza białka) nie są smarowane. Umieścić w lodówce do schłodzenia.

Przygotować krem ​​pod kitu. Należy używać specjalny skład powłoki jest płaska i nie zepsuć wygląd tortu. Lub może być wykonana z masłem i czekolada stopiony lub mleko skondensowane i masła.

Teraz rozkłada schłodzonego ciasta Otrzymaną mieszaninę tak, aby pozostawić żadnych dziur i poświęcił je, a następnie będzie to bardzo widoczne przez powłoki.

Weź pasty, wymieszać ją z kolorem zostały wybrane jako podstawa, rolki do gładkiej warstwy i rozpocząć umieścić na torcie. Jest to prawdopodobnie najbardziej czasochłonny proces, w lany służy do rozciągania i łza się w najbardziej nieodpowiednich miejscach. W nowoczesnych gospodyń mają specjalne akcesoria kulinarne, które pomagają ściągania lany na ciasto równomiernie. Zazwyczaj dokonuje się tego za pomocą specjalnej łopatki. Porady zginać pod ciasta, a nadmiar obraza. Aby kolor nasycony, wymieszać barwnik w żelu z niewielką ilością wódki i szczotki szybko obmazhte ciasto.

Kolor od razu staje się jasne. Obawia się, że ciasto będzie pijany nie jest konieczne, gdyż dość szybko paruje wódki z powierzchni, a ona-uszczelniacze pozostają błyszczące i lśniące.

Ułóż ciasto do końca, umieszczając wszystkie szczegóły na temat przepisów o nich. Do rzeźbienia mix dane lany z barwnikami, że kolor chcesz. Szczegóły dotyczące liczby takie, jak ramionami, nogi i łodygi, kwiaty mogą być mocowane ze sobą za pomocą stopionej czekolady.

To jest najbardziej niezawodnym środkiem.

Po zakończeniu dekorowania tortu, należy umieścić go w chłodnym miejscu do kitu, nie topi się i nie przeszukane. Pożądane jest, aby utrzymać je co najmniej na dzień przed będzie służyć. Ciasto jest gotowe!

    2 0

Share →