Piękne łóżka jako element projektowania krajobrazu strefie podmiejskiej

Piękne łóżka jako element projektowania krajobrazu strefie podmiejskiej

Miasto i projektowania krajobrazu – pozornie niezgodne rzeczy. Ale wciąż można dołączyć i wziąć na ozdobnym ogrodzie nie tylko wysoką wydajność warzyw i ziół, ale także estetyczne upodobania w kontemplując piękne schludne łóżka. Czy wiesz, że sadzenie warzyw: sałata zwykłych, cebula, pietruszka, kapusta, można tworzyć wspaniałe łóżka klubów?

Najprostszym sposobem, aby ozdobić teren podmiejski jest naprzemiennie złóż regularnym kształcie z różnych warzyw. Ze względu na fakt, że kultura inny kształt i kolor liści, takie lądowanie Ozdobić i ożywić swoje miasto.

Jeśli masz chęć i zdolność do tworzenia dekoracyjny ogród bardziej skomplikowanego systemu, należy najpierw zaplanować ogród na papierze. Pożądane jest, że piękne miasto nie było jednolitych prostokątnych łóżkami i uzupełnione trójkątnych lub łukowatych rzędach dobrze dobranych roślin.

Tak więc nie będziesz miał zwykłe miasto, i dekoracyjnych niepowtarzalnej twórczości, które będą prawdziwą ozdobą Twojej strefie podmiejskiej.

Bardzo dekoracji obszar krajobrazu, tak zwane francuskie łóżka lub duże (10-30 cm powyżej poziomu gruntu). Przy odrobinie wyobraźni, można sobie wyobrazić takie łóżko w formie ozdoba prostokątne, trójkątne lub trapezowe kształty. Jak francuskie łóżka mogą być rozmieszczone wokół pięknego okrągłego klombu.

Możesz także utworzyć na stronie o nazwie Bosquet-łóżka. Wykonane są równo z ziemią, na całym obwodzie obsazhivaya nisko rosnące krzewy.

Wskazane jest, aby myśleć o ścieżkach między łóżkami. Po tym wszystkim, oprócz tego, że jest to bardzo wygodne, mogą wykonywać utwór oraz funkcję dekoracyjną. Przestrzeń między złożami mogą być wypełnione trawniku.

Możesz urozmaicić swoje łóżka granicy kwiatów lub krzewów z jasnym nagietki. Z zielonych warzyw pójdzie dobrze z kolorem petunii, nasturcji, pokojowej geranium, altówkę, nagietka. Plan sadzenia w procesie może być regulowana.

Jeśli planujemy sadzenie winorośli, ustaw ją na biegunach, łuku gałązek lub pergoli.

Aby ich oryginalność i niepowtarzalność łóżka umieścić je przyprawy i kulturę zielony, obsadzony w beczkach, koszy, skrzyń lub ceramiczne garnki.

Jeśli dołożyć starań i wyobraźni w tworzeniu dobrych miejsc noclegowych na miejscu, nie tylko miłe dla oka, ale również dziękuję piękny uprawy warzyw i roślin przyprawowych.

Share →