Pielęgnacja włosów Olej kokosowy

Pielęgnacja włosów Olej kokosowy

Olej kokosowy jest powszechna w krajach, gdzie palmy rosną – w Tajlandii, Bali, Indiach i Malezji. Jego popularność stopniowo zbliżył się do Rosji. Jednak jest równie przydatne dla wszystkich rodzajów, więc tutaj będziemy rozmawiać na temat funkcji tego produktu, a wszystko, co jest z nią związane.

Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych poprzez badania naukowe dowiodły, że tylko nierafinowany olej kokosowy (w odróżnieniu od wszystkich innych) są w stanie dać włosom połysk, który pozostaje nawet po użyciu szamponu.

Przy okazji, potajemnie rozmazany je z ich fryzury, popływać w morzu. Ich luksusowe lśniące i zdrowe włosy do pozazdroszczenia. Dzięki niemu struktury włosa nie pęcznieje podczas prania, a nie są uszkodzone przez suszenie i wycierając ręcznik.

Dobry olej powinien być wyprane szamponem łatwo. Słabe praktycznie zmyty nawet po 3-4 próbach. To jest główna różnica pomiędzy jakości produktu od fałszywych.

Pamiętaj, że rafinowany olej jest bezwonny, technicznie przetwarzane i daje o wiele gorsza od tego, co uzyskano poprzez tłoczenie na zimno.

Obecnie Indian olej kokosowy – jednym z najlepszych narzędzi do pielęgnacji włosów. Niemniej jednak, jak każdy produkt naturalny ma ograniczoną trwałość – tylko 1 rok (przy założeniu stosowania zewnętrznego).

Aplikacja

Prosta metoda stosowania: ściera się niewielką ilość oleju i jest rozdzielane na nici.

Uważa się, że olej kokosowy może „zatykają pory” i tworzy warstwę na skórze, która nie pozwala na to, aby wdychać. Prawda czy nie – nie jest dokładnie znana. Jednak lepiej jest słuchać rad, aby nie umieścić go na korzeniach, lepiej wycofać się z nimi 1-2 cm.

Prostownica do włosów:

 • Wymieszać olej kokosowy i mleko krowie, lekko ciepłe.
 • Dodaj mąkę owsianą (może być zgnieciony płatki)
 • Otrzymaną mieszaninę rozłożone na nici.
 • Zostaw film i szalik na pół godziny.
 • Dokładnie spłukać żadnego szamponu.

Wszystkie składniki wziąć dwie łyżki. Informacje zwrotne od użytkowników, można zrozumieć, że ten przepis nie jest dla wszystkich. Ale większość była zadowolona z wyników tej masce.

Utrata włosów:

 • Weź olej kokosowy – 1 łyżkę.
 • Miesza się z niewielką ilością jogurtu (korzystnie domowych).
 • Podgrzać, aż ciepła w dotyku.
 • Soak skład loki i pozostawić film na godzinę.
 • Umyj głowę szamponem.

Przepis będzie najbardziej skuteczny w przypadku tłustej skóry głowy.

Na wzrost włosów:

Dobry stymulatorami jest okład, którego receptura została przedstawiona poniżej. Po jednym zabiegu ożywić włosy i piękny połysk.

Potrzebne będą:

 • Olej kokosowy (jako zasada).
 • Masło Shea i Argan
 • Niezbędna Bay oleju (kilka kropli).

W łaźni wodnej stopić masło razem. Zastosowanie maski powinna wynosić co najmniej 4:00, może być przez cały dzień i noc.

Top cap wystarczy nosić medyczne lub tkanki, dzięki której skóra może oddychać.

Jak korzystać z oliwek maskę do włosów olej i jakie są jego korzystne właściwości opisane w niniejszym dokumencie.

Korzyść

Pielęgnacja włosów olej kokosowy – jest delikatny i skuteczny sposób, aby poprawić kondycję i wygląd fryzury. Oznacza, odżywia i wygładza je zapewnić dobrą sploty połysk regularne stosowanie.

Stosowanie oleju kokosowego na włosy pomaga osiągnąć kilka celów – szef państwowej uluchaet włosów, skóry głowy znika nieprzyjemny świąd nawilżone i zaczerwienienie.

Niektóre kobiety skarżą się, że oznacza suche włosy, ale dzieje się tak dopiero, gdy jest stosowany nieprawidłowo. Należy zastosować do nici po przemyciu odchodzenia od korzeni. Dla dobrej opieki tyle tylko 2-3 krople.

Do włosów przetłuszczających się, można użyć więcej produktu, ale po spędzeniu jego maski należy dokładnie zmyć.

Jeśli wstępnego prostowania włosów, oleju kokosowego mogą być stosowane jako środki przekrojów na końcach, smarowania dopiero po niej, nie dotykając długość.

Naturalny olej kokosowy w masce miodu:

 • Miód płynny – 1 łyżka. l.
 • Olejek lawendowy – kilka kropli.
 • Olej kokosowy – 2 łyżki. l.

Składniki miesza się i ogrzewa w jednej filiżanki. Mieszaninę podzielono na całej długości. Dla pakietu izolacji i głowy pokryta ręcznik.

Po pół godziny można zmyć.

W Rosji oznacza mało znany, ale uważają, że nie jest to łatwe: w sklepy i apteki nie sprzedają go jeszcze.

Sprzedam olej kokosowy może w wyspecjalizowanych sklepach kosmetyków organicznych, jego cena wynosi około 500 rubli za 280 ml. Należy zauważyć, że w Tajlandii w 100% naturalny produkt jest dużo tańsze – około 2 dolarów za 100 ml.

Spójrz na recepturach i gotowania filmy żelatyny maskę do włosów na tej stronie. Spośród wielu prezentowanych opcji oznacza na pewno znajdziesz odpowiedni.

Dostaje dobre recenzje olej kokosowy do włosów spadochron, kraj produkcji są Indie. Zdobyliśmy zaufanie użytkowników i elementów, takich jak «Garnier Ultra Doux Nourishing Hair Oil” i „Elvive Nadzwyczajnego Oil» od Loreal Paris. Jednak w naszym kraju są one rzadkie, ale sądząc po opiniach – jakość będzie Cię zachwyci.

Spróbuj znaleźć produkty te mogą być w sklepach kocmetix, gdzie wybór pomocą produktów do pielęgnacji włosów jest dość szeroki.

Recenzje

Sabina: „Kupiłem olej w Tajlandii, 150 rubli butelka 250 ml. Stwierdzić, że łatwo, bez dodatków, – jeżeli utwardzona w temperaturze pokojowej i staje się biały, a moment „ .

Walentynki:  „Po wakacjach w Indiach, przyniósł z oleju kokosowego produkowanych lokalnie. Lubię tę maskę do włosów: 30 minut przed umyciu smaru każda nić i ręczniki. Zmyć jak zwykłym szamponem. Fryzura z nim po wnętrzu, wygląda świetnie. „

Katya: „To, że sprzedawane w butelkach, nie jest olej, ale nonsensem. Fresh Line kupił, więc nie ma się twarde kiedykolwiek. W przypadku zainteresowania zdał egzamin w znajome, i okazało się, że jest to – olej mineralny o smaku. Chociaż pisemnej 100% olej kokosowy, tłoczony na zimno. „

Podoba się? Powiedz znajomym o tym →

Share →