Piercing (pol. - Piercing «przebicie") - forma zmian ...

Przeszywający (Eng. Piercing – „przebicie”) – forma modyfikacji ciała. Stworzenie punkcji, która nosić biżuterię. Pojęcie „przebijanie” może odnosić się zarówno do procesu przekłuwania, a otwory wykonane przez przebijanie.

W historii przebijając szereg wątpliwości ze względu na brak publicznie dostępnych informacji.

Powodów, aby zrobić lub nie zrobić piercing może być bardzo zróżnicowany. Niektóre dokonać nakłucia powodów religijnych czy duchowych, inni kierują się potrzebą wyrażania siebie, wartości estetycznej, chęć poprawy doświadczeń seksualnych, aby potwierdzić swoją przynależność do kultury i zaprotestować przeciwko nim. Niektóre gatunki piercingu pozostają kontrowersyjne, szczególnie w odniesieniu do młodych ludzi. Instytucji edukacyjnych, pracodawców i związki wyznaniowe mają tendencję do ograniczania sobie piercing. Niektóre praktykował skrajne formy piercing.

Wśród rekordzistów Guinness spotkać właścicieli setek lub nawet tysięcy nakłuć stałych i czasowych. We współczesnej praktyce piercing odbywa oddzielny nacisk na stosowanie bezpiecznych materiałów do dekoracji, często wykorzystywane do przekłuwania recyklingu instrumentów jednorazowych. W rzeczywistości piercingu – inwazyjne procedury, w trakcie którego mogą powodować reakcje alergiczne zakażenia. wygląd blizn, nieprzewidziane reakcje.

Używane dziś zwykłe środki ostrożności i środki sanitarne, w połączeniu z dokładną obróbkę po punkcji, mające na celu zmniejszenie ryzyka tych powikłań do minimum. Przebijania czas leczenia zależy zasadniczo od miejsca nakłucia nawinięta narządów przekłuwania może trwać mniej niż jeden miesiąc, a wyleczenie z pępowiny, w pewnych przypadkach bierze się do dwóch lat.

Ze względu na małą ilość źródeł historycznych, archeolodzy niedawno poważnie zaangażowani w badania praktyki dekoracji ciała. Wczesne zapisy zawierają niewiele informacji na temat przyczyn i piercing. W badaniu grobowych archeolodzy odkrywają wystarczającą ilość ozdób, ale ze względu na zatracenie ciała jest trudne do rozpoznania, jako dekoracja została ustalona na ciele.

Ponadto, nowoczesne wzmianka o piercing impregnowane mitów ascetycznej przebijający Doug Malloy. W latach 1960 – 70. Malloy reklamowane przebijania podając go jako tradycji historycznej. Jego artykuł Informacje o przekłuwanie ciała i genitaliów obejmował szereg popularnych legend miejskich. na przykład, mity, że książę Albert wymyślili tytułową rodzaju przekłucia, aby ukryć wielkość największego członka pod ubraniem, i centurionów Roman dołączone swoje peleryny z pierścieniami poidła.

Niektóre mity Malloy były przedrukowywane jako fakt, a następnie przedstawiane jako część historii piercing.

Kolczyki

Od czasów starożytnych, przebite uszy była szeroko rozpowszechniona na całym świecie, zwłaszcza w kulturach plemiennych, o czym świadczą liczne znaleziska archeologiczne. Wielokrotnie stwierdzono ciała zmumifikowane z przebicia ucha.

Piercing do nosa

Rodzaj przebicia osobę, w której wykonywane jest przekłuwanie nosa do instalacji i noszenia biżuterii. Istnieją różne opcje do przekłuwania nosa z różnego rodzaju ozdoby. Najbardziej akceptowane rodzaje piercing nosa są przebicie nozdrza kłute i przegrody nosowej (przegrodą). Inne opcje przekłuwania nosa przebicia rozprzestrzeniania kultury we współczesnym społeczeństwie.

Piercing wargi i język

Ostatnio, usta jak żadne inne miejsce było zajęte piercer tego przebić warg i języka na wszystkich płaszczyznach. Z tego rodzaju piercing wiązać pewne trudności. Na przykład, kiedy przebić język, pierwsze kilka dni nie będziesz miał takie trudne – po prostu nie może jeść i rozmawiać!

Ma to jednak swoje dobre strony: po tych kilku dni prawie nie jeść, nie będzie Ci schudnąć w sposób naturalny na kilka funtów (prawdziwych kobiet).

Teraz trochę bliżej przyjrzeć się Tongue piercing. Language – jest jednym z najbardziej wrażliwych części ciała człowieka i że istotne jest – w języku jest wiele naczyń krwionośnych, które mogą być uszkodzone przez tylko jeden nieuważnym ruchu narzędzia.

Pępek przebijające, sutki i genitalia

Share →