Pierwsze dni ciąży

Pierwsze dni ciąży

Wątek: Wszystko o ciąży 69

Rozwój płodowy od pierwszych dni ciąży

Ostatnio w literaturze medycznej nie wzrasta Dane dotyczące rozwoju organów i układów płodu. Odbieranie danych przy użyciu USG, KTG (biocurrents badawcze dziecka), filmowania i fotografii wewnątrz macicy. Jednym z pierwszych odkryć dokonanych za pomocą ultradźwięków, stały się regularne rytmiczne „oddychanie” ruchu klatki piersiowej dziecka.

Następnie stwierdzono, że dziecko może przełknąć czkawki i pęcherz jest zdolny do napełniania i rozładowania. Dalsze badania wykazały, rozwój płodu, że nienarodzone dziecko widzi, może zapach i smak jest zorientowany w przestrzeni.

Eksperci badający rozwój płodu w brzuchu matki (Embriolodzy, neurohistology, neurologów), opisany szczegółowo na rozwój układu nerwowego i mózgu. Wiadomo, że do 28 tygodnia ciąży struktury mózgu odpowiada podanej w 40. tygodniu rozwoju, to jest w momencie, kiedy dziecko jest gotowe do narodzin.

Pierwsze dni ciąży

Pierwszy dzień ciąży

ciąża, pierwszy dzień ciąży, wczesne dni ciąży, prenatalne plodaSpermatozoid rozwój łączy się z jaja. Rezultatem jest „duży” (mniejszy niż przymrużeniem oka) komórki zawierającej 46 chromosomów odziedziczone od rodziców (23 z każdej). Ponadto, zapłodniona komórka jajowa zawiera cały zestaw przyszłości genetycznej człowieka: wzrost, płeć, kolor oczu i skóry, włosów, rysy twarzy (DAD lub mama).

Pierwsze 3-9 dni ciąży

Zapłodnione jajo schodzi do jajowodu do macicy. Rozszerzone wyściółki macicy jest gotowy do przyjęcia zarodka, który jest przymocowany do ściany i wkrótce zacznie się „jedzenie” dla żywności i tlenu do oddychania z matką krwi przychodzi do niego przez pępowinę i rozgałęzione kosmówki (przyszłe łożysko).

10-14 dzień ciąży

Zarodek jest coraz więcej jedną dziesiątą jego dawnej wielkości!

20 dniach ciąży

ciąża, pierwszy dzień ciąży, wczesne dni ciąży, prenatalne rozwój Proces plodaProiskhodit wmurowania układ nerwowy.

21 dzień ciąży

Serce zaczyna bić, dziecko tworzy mózg i rdzeń kręgowy. Jest oczywistym, że te procesy lepiej, aby nie przeszkadzać.

28 dnia ciąży

Stanowiły kręgosłup i mięśnie. Na ekranie widoczne ramion, nóg, oczu, uszu.

30 dzień ciąży

W ciągu ostatniego miesiąca, zarodek wzrosła dziesięć tysięcy razy i nadal się rozwija. Heart pompy krwi przez układ zwiększa ilość krwi pełnej.

ciąża, pierwsze dni ciąży, wczesne dni dni beremennosti35 ciąży

Na rączce dziecko może odróżnić palców. Kolor oczu ciemnieje, jak ciało dziecka już zaczął produkować pigment.

40 dnia ciąży

Specjalne urządzenie wykrywa sygnały z mózgu.

Share →