Pierwsze produkty z rękami: Jeż puff

Pierwsze produkty z rękami: Jeż puff

Ostatnio syn uwielbiał robić różne rzemiosło z rękami plastelina. Wcześniej próbował rzeźbić tylko test na rzeźbie. Jednakże, ślepe złożone kształty nie działa: kawałki ciasta słabo przymocowane do siebie nawzajem.

W związku z tym zdecydowano się na opracowanie gliny. Mimo problemów z nim więcej niż badania, wciąż zasługuje na uwagę rodziców, jako materiału do produkcji wyrobów z ich ręce z dzieckiem. Nasza ulubiona książka "Dawno jeże" zainspirował stworzenie łajdakiem Jeż .

Podczas modelowania podstawy zostały już opanowane, zaczęliśmy bardziej złożonych produktów. Przy okazji, aktywne dzieci. które czasami nie można usiąść na chwilę w jednym miejscu, czasem dość chętnie zajmuje się modelowaniem i staje się bardziej skoncentrowane na konkretnym działaniu.

Biorąc plasteliny, my podnieceniem zabrali się do pracy: dziecko się okazało piłkę i wykończonych z tego pnia, pomogłem rzeźbić kaganiec. Oczy i nos dziecko łatwo się sam. Ale najciekawsze dla niego było nosić Wesołych jeż – mieć go wyrzeźbić igły!

Clay siebie walcowanej na cienkiej kiełbas, dzieli się na małe kawałki i lekko przymocowany losowo ich jeża.

Łapy do zabawy w jeża dał dziecku w ten sam sposób bez trudności. Zadowolony z jego pracy, syn szczęśliwie znali ich łajdakiem Jeż jabłko, aby to, że na okresy przeszłe.

Cóż motyw w produkcji produkty z własnymi rękami została zakończona do tworzenia grzyby i kwiaty.

Mamy teraz na półce pyszni wesoły jeż puff, dla których jest grzyb i piękny kwiat.

Spróbuj się z dziećmi, aby stworzyć swoje własne ręce spaść rzemiosła – to naprawdę ekscytujące doświadczenie!

Share →