Pierwsze równiarki potrzebny jest komputer?

Pierwsze równiarki potrzebny jest komputer?

W tym roku dziecko pójdzie do szkoły. To, oczywiście, zarówno radosne i ekscytujący moment, nie tylko dla pierwszej równiarka, ale także dla jego rodziców.

Wygląd studenta w rodzinie jest związana nie tylko z pozytywnych emocji, ale również z pewnymi kłopotami.

Co do zasady, w wielu nowoczesnych rodzin już komputer i nawet nie jeden.

Możesz trzymać z dala dziecko do jego osobistej pracy?

A może powinniśmy dostać inny komputer osobisty na pierwszy równiarka?

Być może będzie to najlepsze rozwiązanie, ale rodzice muszą znać kilka zasad, aby chronić swoje dziecko.

Warunki korzystania z komputera

Ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce do komputera dzieci. Nauczyciele nie zaleca instalowania na komputerze przy biurku. Po pierwsze, tabela powinna charakteryzować otwartą i czystą powierzchnię do pracy bez żadnych dodatkowych przewodów i innych akcesoriów komputerowych.

Kupując komputer, należy zwrócić uwagę na jakość monitora. Dla dziecka, zaleca się, aby kupić ekran LCD, które będą spełniać normy bezpieczeństwa. Podczas instalacji upewnij się, że oczy Twojego dziecka były na warunkach rynkowych od monitora.

Fotel trzeba podnieść tak, że opierając się na odwrocie jego stopy dotykały podłogi. Polecam zakup fotelu z ustawień bezpieczeństwa, bo Twoje dziecko będzie rozwijać się w sposób ciągły.

Biała klawiatura z czarnymi literami ideału. Poglądy dziecka na ekranie monitora powinien spaść z góry pod kątem 10-15 stopni.

Komputer dziecko powinno spędzać czas, nie więcej niż godzinę dziennie. Więcej czasu może mieć negatywny wpływ na ich samopoczucie i zdrowie.

Wymagania sprzętowe dla dzieci ze szkół podstawowych

Na treningu nie potrzebujesz komputera z większą ilością pamięci RAM i potężny procesor. Wymagania te są wyposażone w komputer do gier. Zalecane zdecydują się na komputerze z średnich cech.

Jeśli masz wątpliwości co do czegoś lub nie wybrać „farsz”, zawsze będziesz w stanie pomóc naszym managerem i konsultantem na 8 (495) 782-53-12.

Internet dla dziecka. Porady dla rodziców

Dzisiaj Internet stał się integralną częścią naszego życia. Jest to ogromne źródło informacji. Jednak informacje z Internetu nie zawsze może być pomocne dla Twojego dziecka.

Rodzice muszą ustalić pewne zasady korzystania z Internetu.

Przede wszystkim wprowadzić dziecko do konsultacji przed chce uzyskać pewne informacje. Ignoruj ​​go samego pobierania plików, muzyki, programów, ponieważ może to spowodować szkody w komputerze.

Program komputerowy zestaw „kontroli rodzicielskiej”. Blokuje dostęp do witryn dla dorosłych tematów, reklam banerowych, aby bloki. Z tego oprogramowania, można wyświetlić strony, które są odwiedzane dziecku podczas twojej nieobecności.

Okresowo sprawdzać działania dziecka na komputerze.

Pomóż mu znaleźć informacji.

Porozmawiaj z dzieckiem, starają się wyjaśnić, że długa wizyta w internecie jest to szkodliwe. Powiadom nas o wirusach, oszustw i spamu, internet uzależnienia.

Zwróć szczególną uwagę na zdobyciu twojego dziecka gier komputerowych. Pamiętaj, że pierwszą rzeczą, którą kupiłem komputer do nauki, a nie rozrywki.

Psychologów dziecięcych ostrzegają, że w przypadku braku ograniczeń i kontroli rodzicielskiej, wprowadzenie do gry komputerowe dla dzieci w wieku szkolnym, grozi do hazardu i uzależnienia komputerowego u dzieci.

Nasi eksperci są gotowi pomóc w jak najkrótszym czasie.

Share →