Pierwsze zbliżenie seksualne

Pierwsze zbliżenie seksualne

Pierwsze zbliżenie seksualne przechowywane i mężczyźni i kobiety, ale przede wszystkim pamiętać, jej dziewczyny. Obecnie istnieje duża liczba niezbędnych literaturze jak przygotować się do pierwszego stosunku seksualnego, jak zachowywać się podczas niej. Ale to pytanie jest zadawane po raz kolejny, mimo wszystkich odpowiedzi w książkach.

Młode dziewczyny mają tendencję do utraty dziewictwa szybciej. Ale dlaczego tak się dzieje? Wielu wierzy, że obecność dziewictwa jest oznaką słabości, ale myślę, że jeśli ktoś się o tym dowie, śmiali się, a ktoś uważa, że ​​utrata dziewictwa czyni starszy i mądrzejszy.

W rzeczywistości, te pomysły są złe.

Dla większości kobiet pierwsze zbliżenie seksualne nie jest dowodem jego miłości do młodego człowieka. Najczęściej, ona daje jej chłopaka tylko dlatego, że boi się go stracić, i ma nadzieję, że ta akcja będzie go utrzymać. Nie mniej ważne jest również odtwarzanie «firma»W którym składa się dziewczyna. Boi się, że ona może się śmiać, że nie chce być «czarna owca» wśród przyjaciół.

Jest to kolejny krok do utraty dziewictwa.

Zdarzają się przypadki, że młoda dziewczyna pierwsze zbliżenie seksualne idzie źle, w przyszłości ma ono wpływ na jego psychikę. To sprawia, że ​​jej sceptykiem, co oznacza brak wiary w miłości i ludzi wokół nich, zwątpienia.

W związku z tym, istnieje kilka dobrych powodów, aby po raz pierwszy niezapomniany i wyjątkowy:

  • Wysokie prawdopodobieństwo myśli psychologicznej. Większość ludzi na pierwszym stosunku może doświadczyć strach, wstyd i zażenowanie. Ponadto, w ciągu pierwszych Stosunek płciowy dziewcząt w bólu, a na, że ​​potrzebuje wsparcia psychologicznego z mężem;
  • To pierwsze intymne doświadczenie może wpłynąć na losy stosunków seksualnych z płcią przeciwną.

Ale nie zapomnij o tym, co jesteś w stanie wnieść zakażenia przez niezabezpieczonego stosunku płciowego. Kobieta, z kolei, musi być w pełni pewien swojego partnera. Wraz z utratą niewinności dziewczyny powinny pamiętać tylko dwie rzeczy – pochwicy i błony dziewiczej. Często nie są młode dziewczyny, w których film jest już złamane. To dziewczyny, które są zaangażowane w różnych sportów, takich jak tańca towarzyskiego czy gimnastyki. Jeśli kobiety błona dziewicza jest rozdarty, szansa, że ​​czuje ból przy pierwszym stosunku seksualnym, jest znikoma.

Nie bój się krwi, jest to całkowicie normalne.

Teraz to, co pochwicy. To mimowolne skurcze mięśni pochwy, który występuje przy nadmiernym dziewczynka napięcie. Dzieje się tak w wielu kobiet, a to nie jest przerażające, ponieważ jest to normalna reakcja.

Jeśli pochwicy jest nadal istnieje, to przed stosunkiem może pieszczot seksualnych, pod silnym pochwicą wzbudzenia jest mało prawdopodobne, aby pojawić.

Należy również zdawać sobie sprawę, że w prawidłowym położeniu podczas pierwszego stosunku seksualnego, aby zmniejszyć ból minimum.

Chciałbym przypomnieć inną dziewczynę po pierwszym stosunku seksualnym kilka dni nie należy wrócić do seksu. Maiden film powinien leczyć na przerwie, a na jego uzdrowienie po wczesnym rankiem i wieczorem czyszczenia, smar gliceryny krocze. To jest kilka razy przyspieszyć proces gojenia, pieczenie i mrowienie, oprócz spadku.

W pewnym okresie, po uzdrowienie dziewicy plёvy kiedy stosunek seksualny może wystąpić jakiś ból. Nie martw się, po prostu pochwy powinien przyzwyczaić się do męskiego organu.

Niektóre kobiety skarżą się na suchość pochwy. Nie bój się, być może, przed Stosunek płciowy, kobiety i mężczyźni powinni być skierowana pieszczoty seksualne – kontakt w miejscach intymnych, proszę piersi i stref erogennych, może być nawet gry seksualne. Okazuje się, że przepływ krwi w pochwie, co dodatkowo tworzy śluz.

Nie bój się po raz pierwszy każda dziewczyna lub chłopak. Wystarczy spróbować, aby zadowolić siebie i swojego partnera. Zaufaj ukochaną, i wszystko idzie z hukiem!

Share →