Pierwszy seks analny i seks analny

Pierwszy seks analny i seks analny

Sex erotyczne. Jak angażować się w seks analny lub jak zróżnicowanie stosunków. Pierwszy seks analny w życiu, niektóre z obaw i szczegółów.

Anal to przerażające i jednocześnie pożądanej do wielu. Więc chcesz wiedzieć swoje uroki, nowy czuć, czuć słodycz, co mówią szczęście i tak nieosiągalne, a jest nawiedzany przez wiele kobiet i ich partnerów.

O nim wielu mężczyzn marzy, ale nie każda kobieta może sobie pozwolić mu te marzenia. Seks analny jest tak blisko i tak może być w tym samym czasie do tej pory w swoich oczekiwaniach. Tradycyjnie, niosąc reputację brudne mogą być przejawem bezwarunkowej miłości i dać bliskim niezrównaną przyjemność.

Każdy z nas należy do niego na swój własny sposób, ktoś potajemnie chciał, ale strach, czy coś innego, to zatrzymuje się; dla których jest to nie do przyjęcia i odrażające; ktoś zna, ale nie przyniosły oczekiwanego przyjemność, ale dla kogoś, a teraz jest nie do opisania emocji i szczęścia.

Pierwszym i często drugi, trzeci i piąty raz – jest to drugi zbezczeszczenie, ale to, co jest jeszcze bardziej poważna. Pierwsza doświadczyła orgazmu od tego, następnego vdrug- nic prócz bólu. Nieprzewidywalne i niebezpieczne jest zainteresowania i przystanków.

Jak angażować się w seks analny. Kilka chwil i trzeba znać.

To jest dokładnie to, w przypadku gdy nie ma to nie robi, bez gry wstępnej. Szkolenie – Jednym z kluczowych momentów w anal sex kobiety. On jest zły partner, który będzie starał się szybko wstawić, a następnie, jak szybko usuwane.

Ponieważ jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć sukces i jest prawdopodobne, że będzie to pierwszy i tylko próby za pomocą tej kobiety.

Umieścić go obok niego, plecami do niego. Łokieć, włożył rękę pod głowę, dotykając jego klatki piersiowej i szyi, lakier język pisać znaków na skórze jej ramion. Powoli, ledwo dotykając czubkami palców, głosząc w zagłębieniu z tyłu od góry do dołu, do jej uwodzicielsko wypukłą szczęścia.

Następnie ściskając, a następnie zaciskając w dłoni jej wdzięki czepiać głęboki pocałunek na ustach.

Wracając krawędzią dłoni w dół, dostać się do dziewczyny pośladki rozwodów w poszukiwaniu ukrytego schronienia. Nieco wprowadzić palec w otwór, zostawić na chwilę pójść dalej wzdłuż ścieżki mokre wargi sromowe i dotknąć łechtaczki. Wracaj, Holi jej zwieracz, aż zostanie całkowicie rozluźnia i rozszerza się od swoich działań.

Zrobić wszystko delikatnie i ostrożnie, wsiada do swojego pierwszego, a następnie dwa palce. Masz podwójne zadanie, aby osłabić opór dwoma pierścieniami kobiet mięśni odbytu. A jeśli pierwsza (zewnętrzna) jest całkowicie kontrolować, możemy kompresji i dekompresji go do woli, potem drugi pierścień (wewnętrzna) narażone refleks.

Strach przed bólem aktywnie powoduje to, aby zmniejszyć opór prawdopodobny ból. Jest to drugi ważny powód obowiązkowe gra wstępna. Powolne i delikatne pozwalają mięśnie zwieracza, aby dostosować się do nich i wyluzuj . Miękkie, miłe i bez pośpiechu wejście, czy i przynieść jej ból, a potem iść bez dyskomfortu i szybko można rozpocząć, aby zakończyć maciory wydarzenie.

Zaproszenia sobie wyobrazić jej umiejętne zaufanie i zrozumienie obsługi, ponieważ jest straszne, a także istnieją inne bariery wewnętrzne. Jeśli następna osoba jest w stanie wspierać, rozumieć i uspokoić w odpowiednim momencie, a następnie zrelaksować to będzie dużo łatwiejsze. Ten aspekt psychologiczny jest ważne dla was obojga.

Pomyśl o tym wcześniej, ale nie dla siebie, a potem wszystko zmieni się samo o siebie, masz czas do namysłu.

Strach pewnych wrażeń podczas okupacji seksu analnego

Łapanie seks analny dla kobiet jest często uczucie – a teraz Kurza twarz gdzieś już konieczne. Ten tak zwany naciskowy. W ogóle, to jest w porządku, choć przerażające zjawiska.

Ważne jest, aby zrozumieć, że to uczucie jest zwodnicze i pochodzi od ścian masażu odbytu.

W rzeczywistości, ten masaż może naprawdę prowadzić do chęci uruchomienia w przypadku, ale w każdym przypadku wszystko jest dość łatwy do kontrolowania. Ponieważ badania i praktyka wykazały bezzasadność takiego strachu, a jeśli tak się stało potem, w wyjątkowych przypadkach, i nie jest to oczywiste, że jest na to było.

Dobrze, że nadal będzie psychicznie czują się spokojniejsze i bardziej pewny siebie, sprzed leczenia, takie jak uruchomić do toalety z góry – coś, co jest konieczne.

Inny podobny lęk związany z nim – skażenia tego procesu. I wtedy kobieta może odwiedzić kilka myśli – bo nie chce pobrudzić, ponieważ nie jest to wygodne, a zobaczyć go tak posle..mmmChto musiałby wszystko czyste, wygodne, a następnie będzie, a nawet sokrovischu- na kilometr.

Trzeba tylko psychicznie przygotować z wyprzedzeniem. Na szkolenia fizjologicznej później.

I nie ma co najmniej dwa powody, żeby się uspokoić. W odbytnicy nie gromadzi, więc problem leży odcinków jelita, choć czasem nie wszystko jest tak czyste. Ale po drugie, jest proste – trzeba zrozumieć sobie chistyuli chłopa ze wszystkimi jego ścisłych zasad higieny – ten osioł ukochana dziewczyna nie jest wykonany z pereł i diamentów, a ona nie wypadać z miernika i motyla, i to z zupełnie innych celów, więc wiem, gdzie się wspinać.

Przyjść i porozmawiać zarówno o wszystkim rodzaj Oczywiście, że możesz.

Seks pieszczot analnych z psychologii.

1) Dla niektórych kobiet, anal jest związane z pewnym sensie poniżenia i może być bardzo poważny. Przemyślenia i traktować ten rodzaj intymnej relacji z drugiej strony, nie jest to łatwe. Może to być spowodowane wierzeń przekazywanych przez rodziców, pewnego rodzaju przepisów lub ich możliwych negatywnych doświadczeń w życiu.

Brak przyjemności z seksu analnego nie jest typem kobiety, jest obserwowany potrzeba ponownej oceny.

2) Seks analny, wiele zależy od pierwszych doświadczeń. Kto był porażką, w rzeczywistości, aw konsekwencji może wystąpić nieświadomie przeszłych wrażeń i związane z tym problemy. Może to kolidować z niej zrelaksować, a bez tego w żaden sposób.

Te kobiety, które uciekły na taki los zadowolony z siebie i męża, i czerpać przyjemność z tej wyjątkowej akcji. Dlatego człowiek powinien wziąć na siebie odpowiedzialność i być bardzo ostrożni w  Pierwszy seks analny  ze swoją dziewczyną.

Jak angażować się w seks analny, pewne zasady:

1) Jeżeli po długich pieszczot zwieracza, kobieta nie może się zrelaksować, to może pomóc pobudzić partnera łechtaczki (lub większość). Jest możliwe, aby podjąć odpowiednią ilość alkoholu, jest to miły relaks, zwłaszcza w pierwszych kilku godzinach.

2) Nie można włączyć w taki płci w obecności pęknięć i guzów okolicy odbytu.

3) Nie jest wskazane, aby przełączać doodbytnicze i dopochwowy ponieważ mikroflora tych stref jest inna i może być szkodliwe, konieczne jest albo zmienić prezerwatywy pod prysznicem.

4) Przed zorganizować seks analny z partnerem, że jeśli zatrzyma ból, więc będzie po prostu ciszej.

5) Przyczyną bólu mogą służyć jako okres przed menstruacją.

6) Wielką wartość może mieć czas dnia. W niektórych pragnienie wybucha na wśród dnia pracy, a wieczorem, jak mówią wypalony i nie ma miejsca, aby przygotować się do seksu analnego, który jest czasem moralnie i fizjologicznie zajmuje niewiele czasu.

7) Pierwszy seks analny? Jak w przypadku wszystkich sprawach potrzeb szkoleniowych, szkolenia i umiejętności, tak, że ktoś kiedyś awaria, ale pragnienie jest zagubionych, nie rozpaczaj. To może pomóc, jeśli nie dłużej erotyczne pieszczoty i ilość środka smarnego, specjalne zabawki anal (korek), które są przeznaczone na rozwój zwieracza.

Nie są one szkodliwe i są uważane przez wielu kobiet, nie są one trudne do przyzwyczaić same istotne jest po raz pierwszy.

8) Przed klasy, seks analny jest, żeby pójść do toalety, ale jeśli wszystko jednym problemem jest po raz pierwszy, możesz zrobić lewatywę, ale to nie angażować się w tym czasie nie ma uzależnienia. Oprócz strony prysznicem, ale jest to mało prawdopodobne do osiągnięcia.

9) Jeśli bez prezerwatywy, już bez spetsialnoy- smaru odbytu lepiej nie. To niektóre ochrona i łatwiejsze przenikanie. Naturalny środek smarujący, jak w normalnym seksem, tutaj są uwalniane.

10)  Natychmiast lub później, kiedy wszystko, co się w końcu stało, możesz być mile zaskoczony, krótsze uszy nie przeciągać. Orgazm może być nic porównywalnego.

Bezpieczeństwa jest również ważna, a to stwarza seksu analnego w tym  artykuł.

Ten seks może być świetnym sposobem na dywersyfikację intymnej relacji, Przyjemność jako człowiek i kobiety, i jest przejawem czułości i zaufania do siebie. Engage lub NIE seks analny – Decyzja tylko ty i co decyzja nie będzie się pomysł – to będzie. Tylko trzeba pamiętać – monotonia, nuda i beznadzieja są uporczywie próbuje dostać się do naszego łóżka i po prostu czekać i nadal skrzyżowaniu, gdzie można zmienić swoje życie.

Seks analny może doświadczyć wielu nowych niezapomniane, przyjemne doznania i co on może jak więcej niż normalne, naturalne.

Cóż, jeśli to zrobił niedopuszczalne następnie umiejętnie Otsheyte stara dżentelmen anegdotę na ten temat:

– Sposób, w jaki mnie kochasz?

Kocham cię!

chce w dupę

Share →