Pigułki aborcyjne cena

Pigułki aborcyjne cena

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć: w żadnym wypadku nie należy próbować przeprowadzić przerwanie ciąży za pomocą różnych środków sama. Aborcja – nawet medyczne – wymaga poważnego nadzorem lekarza, skonsultować się z lekarzem i badań.

Przed dając pigułki aborcji, lekarz powinien określić okres ciąży za pomocą ultradźwięków, aby upewnić się, że ciąża macicy, i wziąć pod uwagę wszystkie przeciwwskazania do stosowania tabletek do aborcji.

Wszystkie tabletki do aborcji w pierwszych etapach substancję czynną mają mifepriston.

Pigułki aborcyjne cenę. Mifepristone, opracowany w latach 80. ubiegłego wieku, jest syntetycznym steryd środek przeciw progestagen. Blokuje on receptory hormonu progesteronu (bez których początek i rozwój ciąży nie jest możliwe), zwiększając wrażliwość komórek na działanie prostaglandyn myometrium (tj zwiększa aktywność skurczową warstwy mięśniowej macicy i jajowodów), w wyniku czego nastąpi pierwsze oderwanie komórek jajowych od ścian, a następnie wydalenie z macicy.

Różne kraje dla medycznych pigułki aborcyjne mają różne nazwy handlowe, ale aktywny składnik jest tam samo.

Jakie są licencjonowane wyposażenie dla przerywania ciąży stosowanego w Rosji?

„Mifepryston” i „Penkrofton” (wykonane w Rosji), „Mifegin” (made in France), „Mifolian” (w Chinach).

W większości przypadków pacjenci opinie o aborcji z pigułek pozytywnych. To i pozorna prostota procedury, umożliwiające wiele kobiet uważa, że ​​aborcja w ciąży za pomocą tabletek wczesnych iż nie ma przeciwwskazań. Jednakże tak nie jest.

Pigułki aborcyjne cena. Tak więc, stosowanie leków do aborcji medycznej jest zabronione kobiet zdiagnozowano nadnerczy, nerek, niewydolność wątroby, porfirii. Ponadto, sposób ten nie jest odpowiedni dla kobiet z rakiem macicy, macicy, blizny, jak również te, które zostały oznaczone zapalenie narządów miednicy mniejszej. Istnieją inne, zarówno przeciwwskazania bezwzględne i względne.

Dlatego tabletki do aborcji jest możliwy tylko pod nadzorem lekarza, po konsultacji i USG.

Chcielibyśmy również, aby doprowadzić niektóre z pytań, nasi pacjenci wykwalifikowanych sieci klinik „Vash lekarza”, które odnoszą się do środków na aborcji medycznej.

Pytanie: Chcę, aby medycznych pigułki aborcyjne. To jest bardzo bolesne?

A. Z reguły kobieta czuje łagodne bóle brzucha. Na wczesne przerwanie ciąży tabletek przeciwbólowych używać kont dla około jeden na siedmiu pacjentów.

P. czytałem dobre opinie o medycznego pigułka aborcyjna, ale słyszałem, że nie można otrzymać po 35 latach? 39. Jak mam?

A. Jeśli nie palisz, to wiek nie ma znaczenia. Mifepryston u kobiet w wieku powyżej 35 lat pali więcej niż 10 papierosów dziennie, jest możliwe tylko po konsultacji z terapeutą.

B. Tabletki do aborcji w aptekach jest znacznie niższy niż koszt farmaborta w swojej klinice. Czy nie łatwiej mi wziąć je samodzielnie?

A. Wszystkie leki dla aborcji medycznej mogą być dostarczane tylko w położniczych i ginekologicznych medycznych instytucji posiadających odpowiednie licencje. W sprzedaży detalicznej, nie mogą one być. Koszt aborcji medycznej obejmuje nie tylko cenę tabletek do aborcji, ale badanie ginekologiczne i USG.

Pytanie: Czy masz jakieś zastrzyki dla aborcji?

Zastrzyki hormonalne – A. metoda antykoncepcji. Innymi słowy, zastrzyki nie są wykorzystywane do aborcji i zapobiec. W przypadku nielegalnych aborcji przez wstrzyknięcie, zdecydowanie nie polecam korzystania z tej metody!

Koszty postępowania – od 2500 rubli.

Share →