Piknik z dziećmi, jedzenie na wynos?

Piknik z dziećmi, jedzenie na wynos?

Lato zbliża się, a to oznacza, może wkrótce zrealizowane marzenie każdego rodzica – Wakacje z dziećmi w naturze! Ten słoneczny, ciepły i delikatny organizm wody (jeśli masz szczęście) i hałaśliwe majestatyczny las… Ale na pikniku z dziećmi był sukcesem, należy podjąć wiele różnych potraw. Jakie produkty są najlepsze, aby zwrócić uwagę?

Wymieńmy.

1. Pamiętaj, aby wziąć wodę! Jeśli Twoje dziecko jest bardzo małe, woda powinna być gotowane. Ponadto, potrzebują wody do mycia rąk i ugasić ogień.

A ciecz na bazie mleka, nie jest zalecane stosowanie – może szybko ulec pogorszeniu. Chyba, że ​​masz małą przenośną lodówkę.

2. Jeśli piknik zajmuje dużo czasu, aby pójść, weź dziecko na różnego rodzaju pyszne i pożądanych przydatnych rzeczy. Odpowiednie banany, jabłka i gruszki (jedna rzecz, z jakim szalonym dzieckiem). Owoce przed wyjazdem zaleca się oczyścić i pokroić w wygodne do jedzenia część.

Ponadto, weź swój mały plik cookie. Wszystko, co jest potrzebne do utrzymania na rękę.

3. Wielki dla piknik Wspaniale gotowane jajka na twardo. Są one łatwe do przenoszenia, nie pogarsza, zachowują przyzwoity wygląd. Tak więc, nie odrzuci tej świetnym rozwiązaniem!

4. Należy również dużo warzyw. Ponadto, najlepiej jest myć je nawet w domu z dzieckiem w każdej chwili może wziąć to, co lubi, i jeść.

Nie zapomnij serwetki, plastikowe widelce, noże i łyżki, jeśli to konieczne, i, oczywiście, kubki. Zapraszamy na letnie wakacje!

Share →