Piknik żywności: możemy

Piknik żywności: możemy

Piknik – świetna okazja, aby miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Warto pamiętać, że organizacja wymaga starannego menu piknikowy myślowy.

Nie nadaje się dla dzieci i dorosłych karmić ciężkich, tłustych potraw. Przy podejmowaniu decyzji, jakie jedzenie wziąć na piknik, wolą przekąski, owoce i warzywa.

Doskonale jedzenie na piknik – to pieczonego kurczaka (mięso) lub ryby, świeże lub grillowane warzywa, a także różne mieszanki owocowe.

Ten artykuł pomoże nie tylko ustalić, co możesz zabrać na piknik z jedzeniem, ale również powiedzieć kilka pomysłów zaprezentowanych posiłki.

Na danie główne najlepiej jest wybrać proste dania mięsne. To może być parówki i kiełbaski, kotlety, a nawet nogi kurczaka w cieście lub bułce tartej.

Kiełbasy mogą być cięte, które pozwolą im mieć, nie siedzi przy stole.

Myśląc, co zabrać na piknik z jedzeniem. nie zapomnij przekąski. To jest uważane za ważny element każdego menu.

Wspaniałe przekąski będą jajecznicę lub jaja. To danie można jeść i dzieci. Ponadto, jest łatwe do gotowania, nawet w warunkach polowych.

Babeczki z jajecznicą – przydatne charakter danie, bo to jest wzbogacone o różnych witamin i daje uczucie sytości.

Kolorowe papryki słodkiej faszerowane szynką, warzywami i kurczakiem – co może być lepszego w upalny dzień? Te produkty wydają się być przechowywane przez dłuższy okres czasu, oraz zawiera wiele witamin, które przywrócenia zasilania po aktywnej gry.

Również na liście produktów na piknik mogą zawierać cukinia i innych warzyw. Cukinie muszą być cięte, oczyszczone z wewnętrzną i rzeczy z drobno posiekane marchewki, kurczaka, cebuli, ziół i innych produktów do smaku.

Możesz też upiec squasha bez farszu.

Jeśli warzywa dla Ciebie – przyjemnej i zdrowej żywności, gotować kilka sałatki. Najpopularniejsze sałatki letnie bez opatrunku majonez, można znaleźć tutaj. Robi tankowanie z mieszaniny oliwy z oliwek i słonecznika, można wzbogacić swoje ciało z dużą ilością witamin.

Gotowy produkt na piknik, możesz zdecydować się na spotkaniu z serem. Ta przystawka jest wykonana szybko i jest uważany za jeden z najbardziej satysfakcjonujące. Trzeba będzie tylko serem i tartą bułkę.

Z serem, aby małe kulki i zanurz je w bułce tartej. Uzyskane tak małe szaszłyki, które mogą być podane do dorosłych i dzieci. Między kulkami sera można umieścić kawałki pomidorów – to daje świeżość i smak potrawy.

Jeden z zasłużonego miejsca na liście produktów, aby wziąć kanapki na piknik. Zwykle – jest to najbardziej popularna i łatwa możliwość jedzenia na piknik. Dzięki centralnemu położeniu na chleb otręby lub mąki pszennej.

To daje siłę, by wszystko dobrze się bawić na pikniku i nie zagraża zdrowiu dzieci i dorosłych.

Sandwich może być wykonana z mieszanki masy serowej i ogórka.

Możesz też dać pierwszeństwo sera w połączeniu z pomidorami i pieczonej papryki słodkiej.

Hamburgery – tradycyjne amerykańskie jedzenie, składające się z sałata, szynka, ser, pomidory i ogórki również idealny dla rodziny lub przyjazny piknik.

Ponadto, nasi czytelnicy, możemy zaoferować pie kryty z różnych nadzienia – ryby lub mięsa. Możesz także zrobić ser ciasto.

Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie na piknik to tylko twoja wyobraźnia. Szacowanie listę produktów na piknik , zwrócić uwagę na dania, takie jak:

  • Nadziewane pita z warzywami.
  • Owoce morza – ryby, homary i krewetki.
  • Kiełbaski w cieście, pokryte placki, pizza, zwoje.
  • Cupcakes z różnym nadzieniem, desery, ciasteczka.
  • Owoce i jagody, i świeże soki.

Mamy nadzieję, że po tym artykule nie będzie miał pytanie "Co należy wziąć od żywności do natury?",

Więcej Przepisy na piknik, można znaleźć tutaj.

Share →