"Piotr Design" - projektowanie wnętrz i projektowania krajobrazu dla tych, ...

„Piotr Design” – projektowanie wnętrz i projektowania krajobrazu dla tych, którzy mają pasję do piękna!

Jak dokonać naprawy, budowa lub zmiany w siedzibie nudnych zajęć monotonnych zamienił się ekscytującą przygodę z zaskakująco przyjemne rezultaty? Jak poprawić Wnętrze wielomieszkaniowy lub kuchni oświetlania obszaru podmiejskiego lub zbudować sztuczny staw. Jeśli dzień po dniu, aby puzzle na te lub inne problemy projektowe, nadszedł czas, aby powierzyć je profesjonalistom. Witamy w naszym magazynie internetowym „Piotr”, projektu poświęconego projekt wewnętrzne i zewnętrzne w Petersburgu !

Nie jest tajemnicą, że Projekt – Bardzo dynamiczna dziedzina, w której ciągle pojawia się czegoś nowego. Dlatego staramy się, aby nasi klienci na bieżąco z wszystkich nowych produktów, informując ich o trendy w modzie i osiągnięć w dziedzinie wzornictwa.

· Interesują układ pokoju. Idziesz w sekcji „Wnętrze” i przeczytaj jak zrobić wnętrze sypialni. przedpokój, łazienka, kuchnia i pokój dzienny. Mamy rozwiązania dla obu przestronne i do małych pomieszczeń, zapewnia maksymalny komfort w każdych warunkach domowych.

· Lubi krajobrazu lub marzenia o ogrodzie w stylu włoskim. Witamy w sekcji „z zewnątrz”, gdzie można nauczyć się Kraj wnętrz „Inside”, oczy profesjonalistów.

· Jeśli chcesz zajmować się stylu i wyposażony w nowoczesne meble. Ci nasz specjalny dział „Meble”, która zwraca uwagę na kilka praktycznych kwestii związanych z wyborem mebli.

· Marzysz napraw i dekoracji samodzielnie. W „Projekt Shop” dopasowane aktualne informacje na temat producentów i sprzedawców towarów, które jako pierwsze wiercenia i naprawy dekoracja wnętrz stać się rozrywką.

· Zadawaj pytania, jak sporządzić umowę na usługi projektanta wątpliwości co do wyboru – albo prywatnym studio projektanta, i chcę wiedzieć ile to kosztuje Projekt wnętrz. Przejdź do sekcji „Business” i szukać odpowiedzi na wszystkie kwestie organizacyjne.

Poznaj naszych projektantów!

Zgadzam się, dość często zdarza się, że rok temu zaplanowałeś napraw lub przeróbek, i podjąć działania po prostu nie może. Ale prędzej czy później, to jest czas, aby uruchomić do podjęcia zdecydowanych działań, więc dlaczego nie zacząć planowanych remontów, a wraz z nim dekoracja wnętrz w tej chwili? Najlepsze Projektanci Petersburgu gotowi zaproponować Państwu wysokiej jakości usług dla rozwoju unikalnych projektów konstrukcyjnych wszelkich pomieszczeń, terenów przebudowy i wyposażenia wnętrz, jak również doboru mebli i niezbędnym sprzętem.

Jeśli jesteś wymaga od projektanta. przejdź do sekcji „Projektanci” i zapoznania się z naszymi specjalistami. Każdy z tych utalentowanych i sukces: to zobaczyć, wystarczy czytać Projektant portfolio na miejscu. Za każdego – wspaniałe doświadczenie setek udanych projektów, jak również wielkiej miłości do swojej pracy.

Share →