Płaszcz jesień-zima 2013-2014. Strzał Fotek

Płaszcze jesień-zima 2013—2014 Zdjęcia

Nie ma wkrótce 2014, ale projektanci nie śpią i oferta, tworzyć nowe kolekcje i oferują nam się modne teraz. Co będzie modne jesienią i zima żakiet 2014? To jest to, co będziemy mówić.

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że w 2014 roku będzie wieszak być bardzo poważne, no-nonsense, biżuteria, a nawet więcej, dżetów, kwiaty i inne atrybuty. Płaszcz w nadchodzącym roku bardzo, bardzo surowy, minimalistyczny. Donna Karan zaprezentował kolekcję takich modeli – szarych i czarnych, nawet gdy pozbawione guzików i klamer.

Jednak, w przeciwieństwie do jej Thakoon oferowane kobiet mody w 2014 roku, jak sobie czarny płaszcz i kolor, ozdobione nadrukiem, na przykład wydruk motyli.

Co jeszcze powinienem zwrócić uwagę przy wyborze odzieży wierzchniej jesień i zima nadchodzi sezon – komórkę. Komórek, możemy zobaczyć na wielu wybiegach. Ten Missoni i Chanel.

Przy okazji, Chanel oferuje komplementarne płaszcze długie szale – stały się one stałym elementem każdej mody.

Reed Krakoff w jego kolekcji jesień-zima 2013—2014 wprowadzono ścisłą modelu proste cięcie. Jednak ten beztroski rygor on złagodził lekko nakrapiane kolor.

Ciężkość, lakoniczne linie obserwujemy i Bottega Veneta. Prawda pozwala pas projektanta w swoich modelach i różnych tkanin: tkaniny, skóry.

Alexander Wang przedstawił kobiecie wszystkie męski wygląd, noszenie jej garnitury, płaszcze i kurtki. Być może dla biur dla takich modeli i dopasowanie, ale w życiu chcesz wyglądać bardziej kobieco.

Trochę więcej zabawy prezentowane płaszcz kolekcja jesień-zima 2013—2014 Calvin Klein, ale ona, podobnie jak ogólne trendy sezonu, przepełnione prostotą, surowością form, kolorów i materiałów.

Reasumując można powiedzieć, że moda płaszcz 2014 — to dyscyplina, zwięzłość, prostota, a nie pojedyncze zbędne szczegóły!

Share →