Pleśniawki - objawy i leczenie

Pleśniawki – objawy i leczenie

Pojawienie pleśniawki, lub w języku medycyny, pochwy drożdży kandioza przyczynowo z rodzaju Candida. Zakażenia grzybicze są teraz powszechne występowanie ostatniego półwiecza wzrosła o 10 razy.

Medycyna wiąże tak duży wzrost częstości występowania grzybów w środowisku. Te grzyby można znaleźć w owocach i warzywach, produktach mlecznych i żywności dla ptaków i zwierząt. Drożdże obecne w ludzkim organizmie Candida.

Mogą one znajdować się na skóry i błon śluzowych, podczas gdy nie objawia się.

Grzybica choroby jest możliwe tylko wtedy, gdy mechanizmy obronne organizmu w dół, a grzyby zaczynają się rozmnażać w sposób niekontrolowany i.

Zadzwoń aktywność grzybów Candida może zupełnie różne czynniki.

Pochwy kandioz może być spowodowany:

 • antybiotyków, steroidów, takich jak prednizolon;
 • pigułki antykoncepcyjne;
 • prywatna konsumpcja produktów o wysokiej zawartości cukru i żywności przygotowane przy użyciu drożdży;
 • Obecność innych chorób, w tym infekcji; chroniczne zmęczenie ciała;
 • noszenie ciasnej bielizny lub syntetyczne długie noszenie mokry kostium kąpielowy;
 • zbyt częste akty seksualne lub akty seksualne bez uprzedniej gry wstępnej;
 • Korzystanie z pochwy dezodorant lub papier toaletowy, mydło intymne aromatów zawierających.

  Infekcja grzybicza jest praktycznie niemożliwe, aby zapobiec infekcji. Często cierpią z powodu choroby, kobiet w ciąży. Podczas porodu prawdopodobnie zainfekowany dziecko.

  Niemowlę kandioz jest szczególnie niebezpieczne.

  Objawy choroby nie jest łatwe do wykrycia. Najbardziej uderzającą manifestacją – jest bogaty tandetna biała wydzielina, kwaśny zapach i czy bez niego. Z koloru absolutorium i dał nazwę „Drozd”.

  Ponadto, choroba może objawiać się silnym swędzeniem i pieczenie w krocza, co jest szczególnie widoczne w nocy. Drozd może powodować zaczerwienienia lub wysypki. Plamy mogą być suche lub wilgotne.

  Drozd komplikuje seks, co czyni je bardzo bolesne. W niektórych przypadkach musimy całkowicie zrezygnować z seksu.

  Jeśli czas, aby zidentyfikować chorobę, zajmować się, że jest to proste. Kobiety muszą raz na 6 miesięcy, aby zrobić wymaz z pochwy, aby mieć pewność co do stabilności funkcji ochronnych mikroflory.

 • W leczeniu wcześniej stosowanych leków, takich jak levorin i nystatyna. Ale miał bardzo nieprzyjemne skutki uboczne: zahamowany popęd płciowy i smak czułość, negatywny wpływ na czynność wątroby.
 • Współczesna medycyna oferuje szereg leków do zwalczania tej choroby. Większość z nich ma poważne skutki uboczne. Dla optymalnego doboru leków w leczeniu pleśniawki powinny skonsultować się z lekarzem.

  Bez odpowiedniego leczenia, choroba zwykle staje się przewlekłe. W tym przypadku, jest to znacznie trudniejsze do leczenia.

 • Share →