Po raz pierwszy zjadł zęby?

Po raz pierwszy zjadł zęby?

Dziecko zaczęło ząbkowania? Gratulujemy! To nie jest tragedia, ale proces naturalny – uniknąć, które nie otrzymały jeszcze dziecko. Często zęby mleczne wyrzynają się u dzieci z trudnościami: mają wysoką gorączkę i ból, kaszel i katar, a czasami wymioty. Jest to dość typowe objawy dla pierwszego roku życia.

Dlatego nie powinniśmy panikować i bać wyprzedzeniem.

Termin wybuchu pierwszego zęba i następnie ściśle indywidualne dla każdego dziecka

Po raz pierwszy zjadł zęby?

Każde dziecko jest ząbkowanie indywidualne warunki. Górne zęby pojawiają się w ciągu pierwszego roku. Jeśli wiesz, ile miesięcy będą cięcia, można się do tego przygotować – Zatem, możliwe jest zapobieganie kaszlowi i nieżyt nosa lub inne nieprzyjemne konsekwencje. Dolne zęby pojawiają się pierwsze centralne – około 6-9 miesięcy. Pojawiają się wszystkie zęby w parach. Około 9-12 miesięcy pojawiają się górne zęby centralnych i bocznych.

Po roku są pierwsze zęby trzonowe. Górne i dolne zęby są odcinane od 12 do 20 miesięcy.

Wiek i ilość zębów wymaganych w tym czasie może być obliczona w następujący sposób: ilość miesiącach życia niemowlęcia konieczne jest odjęcie cztery. Tylko nie zapomnij, że czas erupcji u dzieci bardzo indywidualne. Czasami może pojawić się pierwszy ząb dziecka przez trzy miesiące, a czasami przez rok – Wszystko to jest normalne.

Co najważniejsze, w wieku do 3 lat dziecko było dwadzieścia pełne zębów mlecznych.

Kaszel, katar, gorączka, zachcianki nie może w szczególności odnosić się do dziecka, to nigdy nie będziesz wiedzieć, że ząbkowanie – to bolesne procedury. Dzieje się tak również.

Górne i dolne kły wybuchnąć od jednego roku

Główne objawy ząbkowania

Jeśli dziecko zaczyna działać bez powodu, matka natychmiast zaczyna podejrzewać zęby. Ten stan pierwszego dziecka roku życia dość znajomy – i zęby nie zawsze są winni płakać.

Skąd wiesz, że twoje okruchy ząbkowania? Najczęściej dzieci stają się niespokojne i nastrojowy. Czasami występuje w wysokiej temperaturze. Dziecko nie może spać lub spać w ciągu dnia i nocy. W takich przypadkach, matki zaczynają podejrzewać różnych chorób, a także wzrost temperatury towarzyszy katar i często kaszle.

Nie martw się – to jest zupełnie normalne, jak podczas ząbkowania odporność spada, więc bakterie i rozpocząć ich szalonej aktywności, które są efekty uboczne, takie jak katar, kaszel, wymioty.

Zęby mogą być podzielone na różne sposoby – niektóre bezbolesne, a inni o temperaturze poniżej 40ºC. Fakt, że pierwsze zęby są bardzo szerokie, a po drugie, które znajdują się w tylnej części szczęki, które mogą zapewnić zwiększenie dyskomfort.

Wymowa znaki, które są wymienione powyżej, mogą towarzyszyć dziecko to kilka dni lub nawet tygodni, więc na wszelki wypadek jeszcze trzeba pokazać się z lekarzem dziecka do dokładnego obalić zaczyna choroby.

W tym okresie dziecko potrzebuje opieki matki i proszę: regularnie nosić go na ręce, przytulić i pocałować więcej, niech piersi – to wszystko będzie wielkim wsparciem dla okruszków. Pamiętaj, że ząbkowania i złe samopoczucie – to dobrze, oczywiście. Ponadto, dużo pieniędzy, aby złagodzić stan lub zmniejszenia ekspresji różnych nieprzyjemnych objawów dziecka.

W czasach, kiedy ząbkowanie, dziecko może stać się kapryśna i nerwowy

Podstawowe dzieciak pomoc

Ale miłość i uczucie może pomóc dziecku w inny sposób – Ułatwi to także jej stan, korzyści, że będzie pochodzić z różnych środków.

  1. Kup dziecku specjalny pierścień wykonany z gumy – tzw «zhevateli» lub «gryzaczki», Wiele dzieci z wielką przyjemnością, że ich «żuć»,
  2. Zakup gryzaki, które można trzymać w lodówce – jest zablokowany wewnątrz płynu, który jest chłodzony.

    Kiedy dziecko ma zabawki w ustach, zimno pomaga zapomnieć o dyskomfortu.

  3. Czasami dzieci lubią żuć tkaniny tkaniny – podświetlić dzieciakowi kawałek tkaniny frotte. Możesz zwilżyć zimną wodą.
  4. Masaż z delikatnymi ruchami okruszki kursu – wstępnie umyć ręce.
  5. Kup w aptece na ząbkowanie żelu i nasmarować je do dziąsła Twojego dziecka.
Share →