Początek o godzinie 11:00

Początek o godzinie 11:00

Tilda – gospodyni domowa.

Szmaciane lalki pierwszy pojawił się dawno temu … A oni nie byli po prostu dekoracji w domu i opiekuna przed złymi duchami. Nasi przodkowie szczerze wierzył, że wisiała nad szopka tkaniny lalka będzie chronić dziecko przed złym okiem i dać mu zdrowie i urodę. W dobie plastiku i polimerów zastąpić lalki tkaniny pochodzą plastikowych odpowiedników, tylko jakoś nie dusza …

Całkiem inna sprawa – lalka tylda, szyte ręcznie z miłością. Każdy autor tyldy – jest wyjątkowa: jest inny wzór, rozmiar, ubrania, a nawet kolor skóry – jeśli chcesz tyldy może „wysłać grę” ze zwykłymi roztworu herbaty.

Tilda – lalki Keeper, to nie jest po prostu będzie siedzieć na półce w salonie, ale także stworzyć aurę komfortu. Wielu rzemieślników, zauważyłem, że w pomieszczeniu, w którym „mieszka” tyldy blisko nigdy nie podnosić głosu i nie kłócić. Nie ma magicznej: tylko lalki, tworzone z duszą, utrzymuje ciepło w ręce nie tylko autora, ale także nastrój życzliwości i kreatywności.

Każdy z nas – dzieci, i bardzo lubię bawić się lalkami. Tak więc, zapraszamy do najbardziej uroczych i miękkich pól golfowych na świecie w tworzeniu Tildy i nie ogranicza się do: naszych kursach mistrzowskich lalek będzie można nauczyć się szyć szybkich zające, niedźwiedzie niezdarne i magiczne ubrania dla lalek i małych zwierząt: kamizelki, spodnie, buty i wspaniałe kapelusze.

Na kursie dowiesz się o historii tyldy i być w stanie stworzyć swój własny, unikalny lalki zdjęcie, a po warsztatach nie tylko zachwyci znajomych i rodziny niepowtarzalny dom z lalkami, ale także zarobić na tym, ponieważ doskonałych dzieł autorstwa w stylu ręcznie wykonane jest zawsze cena.

Szyć i bawić się z nami. A co najważniejsze – nie przestawaj marzyć!

W trakcie klasie „Tilda lalki w stylu” jesteś:

  • Soshyut wspaniałych ptaków i niedźwiedzi.
  • Stwórz lalkę w stylu Tildy.
  • Smodeliruete wspaniałe stroje: spodenki, koszulki, sukienki. beret, buty …

Dowiesz się wiele na temat kierunku -Tilda lalek.

Dlaczego „Tilda”? Z miejsca, gdzie pojawiła się w Rosji i dlaczego jego popularność rośnie z każdym dniem?

Jak stworzyć swój własny wizerunek?

Kreator otworzy wam ich tajemnic i osiągnięć w branży lalki!

Przegląd rynku materiały.

Uwierz mi po kursie otrzymasz rozkaz stworzenia lalki od znajomych. krewnych, współpracowników. Ponieważ zabawki wykonane z duszą – jak wszystko!

Tworzenie lalek, wielu naszych studentów wzrosła z hobby w zawód.

A my jesteśmy nieskończenie cieszę!

Zapraszamy do mistrzów gildii lalkowych!

Pierwsza sesja przynieść:

Witamy w trakcie mieszkańców miast najbliższych Mytishchi: Korolow, Moskwie, Puszkina, Ivanteevka, Siergiejew Posad. Jesteśmy w odległości krótkiego spaceru od stacji Perlovskaya.

Dodatkowe informacje

Share →