Podaruj sobie z własnej oczyszczalni ręce "leczeniu schizofrenii

leczyć się z własnego leczenia rąk » leczenie schizofrenii

Leczenie schizofrenii w domu

Schizofrenia (z greckiego Schizo udział, podzielone i phren umysł, myśl.), Choroby psychiczne; Główne objawy: zmiany osobowości (zmniejszenie aktywności, emocjonalne zniszczenia, autyzm i inne.), wybór t n.. patologicznie pozytywne symptomy (urojenia, omamy, zaburzenia afektywne, Katatonia, i inne.). Podczas przewlekłego przewagą (udarem lub ciągły).

Występuje najczęściej w młodym wieku.

Schizofrenia akcji na kurs i od specyfiki zaburzeń psychicznych, zazwyczaj między jednym a nie inna jest relacja. Przeznaczyć główne rodzaje ciągłego przepływu i napadowym.

W przypadku ciągłego przepływu towarzyszą objawy schizofrenii osoby w całym życiu od początku. To, na przykład, przewlekłe delirium. Człowiek żył z myślą, że sąsiedzi w przypadku braku jego zepsuć, ukraść go, dla wszystkich ich problemy zobaczyć, którego machinacje mogą ci sami sąsiedzi, a może wpływem sił nadprzyrodzonych. Napisał do wszystkich władz ze skargami na intruzów, powodując policja bezskutecznie przeniósł się do mieszkania i mieszkania, z miasta do miasta. Inną opcją jest ciągły przepływ przewlekłe hallucinosis.

Ci ludzie ciągle słyszę «głosowanie» wewnątrz lub na zewnątrz głowy. Po pierwsze, biorą to bardzo bolesne, ale w końcu można się przyzwyczaić do bolesnych wydarzeń i zacząć traktować «głosy» obojętnie.

W przypadku objawów napadowych przepływu psychozy obserwowanych w oddzielnych odcinków, pomiędzy którymi oznaczone «światło» Okresy w dobrym stanie psychicznym (remisji), które często są dość długie. Psychozy z bardziej różnorodnych przepływu i żywe niż przy ciągłym.

Na każdy rodzaj schizofrenii obserwuje się zmiany w osobowości, cechy charakteru, pod wpływem choroby. Człowiek staje się zamknięta, dziwne, sprawia, że ​​absurdalne, nielogiczne, z punktu widzenia innych działań. Zmiana obszaru zainteresowania, są dość osobliwe hobby wcześniej. Czasami jest to wątpliwe filozoficzne czy religijne nauki lub opieki w tradycyjnej religii, ale nadmierny stopień, na granicy fanatyzmu. Może mieć ideę fizycznego i duchowego samodoskonalenia, rehabilitacji dla niektórych specjalnych technik, często własnego wynalazku.

W takich przypadkach, osoba kieruje całą swoją energię na poprawę działania, hartowanie, specjalne posiłki, zapominając oczywistych spraw zwykłych, takich jak mycie, sprzątanie, pomoc krewnych, itp Może wystąpić, i odwrotnie, całkowitą utratę aktywności i bierności i odsetek, obojętność.

Rodzaje schizofrenii są również wyróżnia się przewagą głównych zdarzeń: urojenia, halucynacje, czy zmiany osobowości. Jeśli dominuje bzdury, ten typ nazywany jest paranoikiem. W przypadku kombinacji urojenia i halucynacje, mówi o wersji halucynacją-paranoidalną.

Jeżeli osobowość przód zmienia, taki warunek jest nazywany prosty (deficytu) odmianę schizofrenii (istnieją inne odmiany).

Leczenie schizofrenii

Jak dotąd, nie ma radykalnego leczenia schizofrenii i od początku swojego istnienia nieznanego powodu. Jednakże, przy odpowiednim leczeniu choroby może wystąpić bardzo miękka i również ograniczają wszystkim jednym razem (choć oczywiście zależy od postaci schizofrenii). Tak więc tylko psychiatra może prawidłowo wybrać odpowiedni lek, dawkę i czas trwania leczenia.

Leczenie ostrych ataków powinno być prowadzone w szpitalu, w okresie remisji, pacjentom podaje się w domu, ale wymaga stałego monitorowania, ponieważ bardzo często pacjenci nie chcą przyjąć leki.

Share →