Podstawowej temperatury ciała w czasie ciąży

Podstawowej temperatury ciała w czasie ciąży

Podstawowej temperatury w przypadku ciąży

Temperatura mierzona jest podstawne ciąży wiele kobiet. Co to jest ta opcja, a co można dowiedzieć się o tych pomiarów?

Ten „wygląd” temperatury, jeśli to można nazwać, jest jednym z klasycznych, starych metod określania zaburzeń owulacji i poziom hormonów u kobiet. Oznacza to, że pomiary są zwykle wykonywane przez kobiety, które planują dziecko, które ma przyspieszyć początek koncepcji, aby zapewnić najbardziej korzystne dla tego dnia. Jeśli harmonogram owulacji BT forum kilka miesięcy – jest okazją do badania narządów płciowych i ewentualnie endokrynologicznej.

Ponieważ temperatura w czasie ciąży podstawowa opóźnić zwykle wzrasta do 37 stopni i powyżej, na podstawie tego może być podejrzenie, że w ciekawej sytuacji, kiedy badania wykonywane wcześnie. Około 3-5 dni dla oczekiwanego rozpoczęcia opóźnienia. Z drugiej strony, jest znacznie bardziej skuteczne do tego celu, badanie krwi hCG. HCG zaczyna produkować po wszczepieniu zapłodnionego jaja.

To jest około 7-10 dni po stosunku.

Ale wracając do poziomu z BT. Temperatura Basal jest uważane za normalne w czasie ciąży 37,0, 37,1 stopni. Wzrost ten jest spowodowany wpływem progesteronu – główna odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój zarodka.

Z braku tego hormonu jest zagrożone aborcji lub mimowolne przerwy. Dlatego w czasie ciąży podstawowa temperatura 36,6, 36,7, 36,8, 36,9 stopni wiele przyczyn paniki, ponieważ byłoby to logiczne założenie, że nie wszystko jest w porządku.

A co mówią lekarze? Szkolenie dr Radziecki, który wiele jeszcze pracy w klinikach i szpitalach rosyjskich kobiet, doradzać swoim pacjentom (moms) do pomiaru BT jeśli mają wcześniej poronienia czy jest jakiś powód do podejrzeń patologii (np, wzrost hCG poniżej normy ).

Nowoczesne lekarze są zdania, że ​​podstawowa temperatura jeśli ciąży występuje nic do powiedzenia. Istnieje kategoria kobiet, które mają wysokie ryzyko poronienia, ale taka kontrola jest przeprowadzana i wyjątkowy. Kontrola ta jest USG przezpochwowe do wykonywania i nadzoru dynamiki wzrostu hCG. BT uninformative, ponieważ istnieje ogromne prawdopodobieństwo błędów, jego dokładność zależy od zbyt wielu czynników.

W skrócie to lepiej nie patrzeć w Internecie „Tabela podstawowa temperatura w czasie ciąży jest normalne” i uważnie słuchać rzeczowych sygnałów organizm i należy przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza.

Jeśli nie wyrzec się znasz swój BT, upewnij się, że zgodnie z zasadami, które pomogą zminimalizować błędy pomiarowe. Zatem pomiary są wykonywane dopiero po przespanej nocy i podnieść z łóżka, doodbytniczo. Termometr może być stosowany jak rtęć i elektronicznych. Ale w drugim możliwym błędem więcej.

Podstawowej temperatury ciała w czasie ciąży wieczorem uninformative, bo po aktywności fizycznej, ma właściwość i tak wzrośnie. I nie zapomnij o czynnikach, które mogą mieć wpływ na wynik. To różne choroby, których objawy gorączki, płciowy, ostrego lęku i innych.

Share →