Podstawy domu i popularne zabiegi na biegunkę

Podstawy domu i popularne zabiegi na biegunkę

Biegunka przychodzi niespodziewanie i w niewłaściwym czasie. Cóż, jeśli biegunka występuje w przypadku znalezienia osoby w domu, a nie w pracy lub w podróży. Leczenie Ludowa biegunki pomoże jak najszybciej, aby sobie z tym poradzić.

Definicja chorób

Biegunka – jest to stan organizmu, w którym stolec staje się cieczą, co powoduje częste parcie na stolec. W trzecim biegunki u dzieci państw świata, nawet prowadząc do śmierci. Tak, że zwykła biegunka nie spowodować śmierci, tysiąc lat temu, Indianie zaczęli używać Majów ludowych środków na biegunkę, na przykład, gliny, pomogły im w radzeniu sobie z chorobą.

Przyczyny

Choroba często występuje po posiłku

Najczęściej biegunka występuje po jedzeniu, staje się pewnego rodzaju jakości Test zapisu. Jeśli jest słabej jakości lub data ważności jest już na zewnątrz, nie są wymioty i biegunka. Biegunka po jedzeniu może być dowodem złej kombinacji żywności.

Przykładem jest związek solonych ryb i mleka.

Przejadanie się również powoduje biegunkę, ale są to pojedyncze przypadki choroby. Tak mówią o tzw ostrej biegunki. Zdarza się dwa razy w roku i odbywa się w ciągu dnia.

Uporczywa biegunka występuje z powodu systematycznego przejedzenia lub jedzenia paszy objętościowej, traumatyczne jelita. Surowe zbóż, duże kawałki surowych warzyw i tak na D Rodzi się zespół jelita drażliwego, objawiające się biegunką. W tym przypadku jest to niemożliwe, aby myśleć o niczym innym, ale w jaki sposób pozbyć się biegunki.

Nadmierne spożycie żywności i zła kombinacja składników jest szczególnie charakterystyczne dla wylęgu dziecka kobiety. Dlatego też często obserwowane podczas ciąży biegunki zarówno w początkowych etapach późniejszych etapach. Często przypadków biegunka rano, zwykle towarzyszą nudności. W tym przypadku, najlepszym lekarstwem na biegunkę w czasie ciąży staje się rozsądne wybór żywności i ilości.

Przed podjęciem żadnych części pasujące lepiej zrobić przerwę dwie godziny.

Przewlekła biegunka, mogą być bardzo niebezpieczne dla organizmu, co prowadzi do odwodnienia i utraty soli mineralnych. Jeżeli osoba skarży się uporczywej biegunki, jego organizm nie ma wystarczającej ilości płynów i soli. On męczy, słaby, nawet wychudzony.

Długotrwała biegunka u dorosłych powoduje choroby niedoboru – skrajny brak witamin. W tym samym czasie rozwoju choroby, co prowadzi do poważnych skutków. W tym przypadku pilnej potrzeby zmiany diety.

Pomoc w identyfikacji choroby

Złe samopoczucie może być objawem zatrucia pokarmowego

Biegunka jest inną chorobą, ale może być objawem innej choroby, która przepływa w organizmie człowieka.

 • Dreszcze, biegunka, a temperatura – wyraźne objawy zatrucia pokarmowego. Ponadto, istnieje ryzyko wystąpienia biegunki po spożyciu. Ale potem te znaki są dodawane do nudności lub wymioty.
 • Biegunka z krwią wskazuje na obecność infekcji w jelitach.

  Jeśli otworzył krwawą biegunkę, pilna potrzeba, aby uruchomić do lekarza na wizytę, więc jak sobie radzić z biegunką i chorób pokrewnych w tym przypadku, trzeba dodatkowo.

 • Biegunka i ból brzucha może wskazywać na wiele chorób, począwszy od jelita grubego i kończąc organizmy pasożytnicze pierwotniaki.
 • Takie objawy biegunki, jak krew w stolcu, a jeszcze mówić o wyglądzie osmotyczne biegunki.

  Występuje z powodu zmian ciśnienia krwi. I jeśli to biegunkę powtarza dość często konieczne jest w celu oddania krwi do analizy.

Jeśli objawy biegunki jest rozwój choroby podstawowej, choroba, która go spowodowała, musi być traktowana jako zatrzymania biegunki, nie zajmują się przyczynami, nie wystarczy.

Podstawą leczenia

Choroby muszą przestrzegać diety

Ponieważ choroba jest często wynikiem wpływu czynników żywieniowych, chory, ważne jest, aby wiedzieć, co można i nie można jeść i pić do biegunki.

 • Co dziwne, ale dieta dla biegunki u dzieci i dorosłych zaczyna z napojami. Zaleca się pić jak najwięcej, najlepiej alkaliczne wody mineralne.

  Jeśli chory z wody alkalicznej, można wziąć minerał. Gdy mamy do czynienia z biegunką u kobiet w ciąży i dzieci, należy również gazowane. Płynu z zewnątrz, to kompensuje straty w ciekłym stolcu. W tym przypadku, w żadnym przypadku nie należy spożywać napojów alkoholowych i energii. Ponadto są one związane z odwodnieniem ludzkiego ciała i soli mineralnych. W praktyce medycznej, wiadomo nawet zgonów po ich użyciu.

 • Żywność dla biegunka nie powinny być przeciążone jelita. Produkty lecznicze biegunki są uważane ryż, banany i jajka. Jeśli to możliwe, należy spróbować użyć tylko ich.

  Posiłki dla biegunki u dorosłych i dzieci w ten sam sposób. Jednakże, należy mieć na raz: trzeba czekać co najmniej dwa do 3: 00 po wystąpieniu biegunki. W tym czasie powinno dbać o równowagę soli w organizmie.

 • Jeśli naprawdę chcesz jeść, gotować ryż, ale lepiej jest używać pasty, która powstaje w tym samym czasie.

  Nadaje się tylko oczyszcza zad. Jeśli weźmiemy surowy, biegunka Skyrocket. Ryż powinien być przygotowany co najmniej 40 minut po gotowanie na małym ogniu. Gdy ta sól nie jest rozwiązany, a także dodać masło, miód i orzechy. Ale to może być myte w dół z silnym czarnej herbaty bez cukru. Wzmocni to jelita.

 • Oprócz ryżu z biegunką powinny jeść banany. Dwa – cztery banany dzień będzie co jeść. Lepiej jest wziąć je natychmiast. Ponieważ efekt terapeutyczny będzie bardziej wyraźny.
 • Kolejne produkty oszczędnościowe mogą być gotowane jajka, ale powinny być gotowane na twardo, lub biegunka mogą zwiększać lub wznowić.
 • Posiłki dla biegunki u dzieci powinna być zmieniana. Jeśli dziecko jest niegrzeczne, odrzucających produkty niekochane skręcić Tricks: Dodać figurki żywności, takich jak jaja ukształtowanych myszy, bananów miodu i domu ryżu. To pomoże rozweselić dziecko, zwiększając apetyt.

Skuteczne leczenie

Tradycyjne metody, aby pomóc w rozwiązaniu problemu

Jeśli osoba ma biegunkę, leczenie tradycyjnymi metodami może pomóc pozbyć się go bardzo efektywnie. Musimy jednak pamiętać, że leczenie powinno iść w parze z odpowiednim odżywianiem.

 • Lekarstwo na biegunkę dla dzieci i dorosłych – skrobi ziemniaczanej. Łyżka skrobi ziemniaczanej należy rozcieńczyć w pół szklanki zimnej wody i wypić. Kilka szklanek rozcieńczonego skrobi pozwala szybko pozbyć się biegunki.
 • Biegunka spowodowana z powodu wirusa, leczonych cebuli.

  Aby to zrobić trzeba wykonać nacięcie w cebuli i umieścić w gorącej czarnej herbaty. Domagaj dziesięć minut, a następnie natychmiast wypić. W herbaty nie powinno dodać cukier lub miód.

  Warzywa lepiej nie posiekać: tak on daje maksymalną ilość przydatnych soku.

 • W przypadku domieszki krwi w stolcu pomaga trawy z powodu biegunki. To wystarczy, aby wypełnić 10 g suszonych żywokostu szklankę mleka, ciepła, a następnie wymieszać i pozostawić do ostygnięcia.

  Narkotyki zaleca 1-2 łyżki dwa razy dziennie.

 • Dobry lek na biegunkę dla dzieci – granat bulion. Aby go przygotować, należy posiekać skórki granatu. Dwie łyżeczki trzeba zalać szklanką wrzącej wody i gotować przez 15 minut na małym ogniu. Prześlij bulion do ostygnięcia i wziąć 2 łyżki. l. dwadzieścia minut przed posiłkiem. To pomoże poradzić sobie z częstymi biegunki.
 • Odwar z ryżu – jest to kolejny świetny środek ludowej na biegunki. Dzięki niemu, biegunka przechodzi nawet karmiącej matki. To może być podjęte w przypadku, gdy biegunka pojawiła się w czasie ciąży. Aby się go pozbyć, wystarczy wypić rosół pozostałych po gotowanego ryżu.

  Terapeutyczna dawka – pół szklanki każda 02:00. Jest to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób na chorobę.

 • Leczenie przewlekłej biegunki jest również stosowanie wywary, napary. Jednym z nich jest jagody bulionu. Aby to zrobić, borówki, aby zalać wrzącą wodą i zaparzać przez dwie lub trzy minuty. Herbatę jak to jest zalecane, ale nie więcej niż litr dziennie.
 • Leczyć biegunkę i pomaga napar z mięty pieprzowej. Aby to zrobić, mała ilość liści mięty – najlepiej świeże, ale można wysuszyć – należy wlać pół litra wrzącej wody na 10 minut i umieścić na wolnym ogniu. Weź pół szklanki co pół godziny.

Metody tradycyjnej medycyny

Leki biegunka wyznaczyć lekarza.

Biegunka u niemowląt i dzieci w wieku do jednego roku jest traktowany wyłącznie leków po wizycie specjalisty.

Podczas zatrucia pokarmowe większość ludzi Narkotyki węgla do usuwania toksyn z organizmu. Jednak węgiel aktywny z biegunką nie powinna być przyjęta: to po prostu boli. Jest on stosowany w przypadkach zatrucia nie towarzyszy biegunka.

Jako silny pochłaniaczem, pochłania płyn a wraz z nim i toksyn. I jako man zbluźnił, traci się znaczną ilość wody, to wykorzystanie węgla aktywowanego może doprowadzić do odwodnienia.

Share →