Pokój dziecięcy dla nastolatek

Pokój dziecięcy dla nastolatek

Do niedawna ukochanej córka była mała księżniczka lalek. Jej pokój był pełen zabawek i różnych dzieci ślicznych veshchichek. Ale spokojnie, a ona wyrosła na piękną młodą damą.

Teenage girl – nie jest już dzieckiem, ale jeszcze nie dorosły. Okres ten można zauważyć w okresie tworzenia się jego charakter, świadomym dążeniem do dorosłości i niezależności. W tym wieku dzieci zaczynają widzieć i postrzegać wszystko, który je otacza, na swój własny sposób. Uważają, że osiągnęły wiek, kiedy mogą podjęcia właściwych decyzji we wszystkich kwestiach. Ich zmiana następuje nie tylko na poziomie fizjologicznym, ale także na psychologiczne. Nastolatka zaczyna przyciągnąć płeć przeciwną, ma wielu przyjaciół, z którymi komunikuje.

Dziewczyna zaczyna aktywnie interesują się ich wygląd, biżuterię, perfumy, kosmetyki, najnowsze mody, muzyki, filmów. Oczywiście, atmosfera w pokoju dziewczynki w tym wieku powinny być zgodne z jego nowych potrzeb, jej nowego stanu psychicznego, przyrody. Rodzice w tym przypadku zaleca się, aby nie dyktować swoje warunki do córki i nie narzucać swoje poglądy na temat nowego projektu swojego pokoju i dać jej pełną swobodę, a poruszać się w tym kierunku, biorąc pod uwagę potrzeby dziecka, pomaga tylko porad i wyjaśnień.

Dziewczyny nieodłącznym znakomity smak. Mają tendencję do dzieciństwa romansu, ciepło, komfort, harmonii, i skutecznie stworzyć własną przyszłość. Dlatego wybór pokoju podstawowych tle dzieci, bez wątpienia, spadnie do kolorów delikatnych odcieniach – to może być różowy, fioletowy lub beżu i odcieni jasnych fioletowy, niebieski lub żółty kolor, tworzą atmosferę komfortu, ciszy, spokoju, a także zwiększyć wizualnie Pokój. Tonem wybranego tekstyliów, mebli i akcesoriów. Co do zasady, młoda damo wybrane klasyki: romantyczne lub angielskim stylu.

Meble do pokoju nastolatka może być wykonane z drewna lub drewna w połączeniu ze szkłem, i powinien składać się z przestronnego szafa, łóżko i klatki piersiowej, a także różnych półek, szuflad i szafek (zarówno stacjonarnych i komórkowych) inne obiekty – biżuteria, biżuteria kostium, perfumy, kosmetyki, magazynów mody.

Nieodzownym atrybutem wnętrza jest również wysokie lustro. Możemy również założyć, piękny kredens lub toaletkę.

Ponadto, należy stworzyć komfortowe miejsce pracy, gdzie dziewczyna może i zrobić lekcje i usiąść przy komputerze. Aby to zrobić, ważne jest, aby znaleźć odpowiednią wysokość i kształt napisał (komputer), biurko i krzesło (komputer krzesła), tak, że dziecko nie jest zmęczony i nie zdeformowane wirowania kręgosłupa. Również w obszarze roboczym, należy zainstalować pełny zasięg, z którego nie będzie zmęczone oczy.

Aby zapewnić zdrowy sen i dobrą postawę, łóżko dla nastolatka jest zalecane, aby wybrać efekt ortopedyczne. Jeśli masz zdolność finansowa jest ograniczona, aby zapobiec skoliozy u dziecka pod materacem można umieścić normalne, dobrze przygotowanej planszy. W odniesieniu do powierzchni konstrukcji snu, jeżeli powierzchnia pozwala – łóżko może być oddzielona od reszty pomieszczenia eterem przezroczystej zasłony koronki typu.

Bardzo romantyczny i «adultly» pojawi się jako łóżko z baldachimem lub mini baldachim.

Od akcesoria do dekoracji pokoju, można podnieść piękne wzory świetlne, ramki, umieścić przezroczystego szkła wazon wypełnione płatkami kwiatów, kolorowe kamienie i dekoracyjne piasku.

Wykładzina podłogowa dla dzieci lepiej wybrać z naturalnych materiałów – lub parkietem. Obok łóżka, możesz wysłać kolor dywanu, który będzie pasował do ogólnej kolorystyki pomieszczenia.

Aby dopasować oświetlenie pokoju dziecka: żyrandol, kinkiety eleganckie i podłogowe Lampy schludne.

Skutecznie będzie wyglądać zasłony wykonane z satyny lub jedwabiu. Oni wydają się być gładkie lub posiadać dyskretny design. Do elementów dekoracyjnych były ze sobą powiązane i wzajemnie się uzupełniają, jak to tylko możliwe, mebli tapicerowanych, zasłon i poduszek tkanek powinny być wykorzystywane na tkanki towarzyszy.

Oczywiście podejście do wyboru projektu pokój dla nastolatka jest zawsze bardzo indywidualne. Ale głównym osiągnięciem jest zawsze taki wynik, bez względu na to, jak ona był zadowolony w 100%. Najlepszy wynik naszej pracy jest zapewnienie maksymalnego komfortu i relaksu, stworzenie wnętrza, w którym każdy będzie czuć się młoda dama wielki big girl, księżniczkę!

Share →