Pokrowce do samochodów

Pokrowce do samochodów

Japoński panowie! Być ostrożnym tam –

na swoich maszynach. Mamy jeszcze pójść do nich.

Analizując statystyki przestępczości jasno zrozumieć, że samochody złodziei i oszustów przyciągają niczym magnes opiłki żelaza. Gdy nie cierpią "Koń żelaza"Koło jest usuwany, wyciągnij radio, stłuczenia, porwany, itp (Cm. Avtomafiya ponad rok bez snu właścicieli Omsk samochodów, Corner O.Bender: Auto – oszustwo).

Najbardziej kryminogennych, w zakresie oszustw, był i pozostaje zakupu i sprzedaży samochodu na samochód i "ad"W tym w Internecie. I sposoby oszukać zarówno kupujący i sprzedający, dużo – elegancko urządzone "kidnyaka" w przekupniów "lalki" lub podrobionych dolarów.

Na samochodów niepisanych praw. To nie jest sklep lub firma – tutaj sztuczki i przebiegły. Jako kupujący, a sprzedający powinien być różne psychologów.

Najważniejszą rzeczą na rynku – aukcja.

"Czajnik"Chcąc kupić samochód, można oszukiwać w dwóch kont i przekonać do zakupu starych "Rydvan"Nie raz odwiedził zmian i wypadków drogowych, ale przyciemniane i oczyszczone, ceny, nieco mniejsza niż wartość nowego samochodu.

Jak można chronić się przed oszustwami?

Wybierz osobę, samochodów, pojazdów, nieświadomi lepiej z partnerem, który jest ekspertem w tej dziedzinie. I w rezultacie ceny przetargowej samochodów może być zredukowana do kilkuset dolarów, lub prawie dwukrotnie. Tak, gumy jest słaba.

Tylne drzwi są skorodowane. Otynkowane wgniecenia na skrzydła.

Share →