Polne Crosscut na glinie. Bazyli papier falisty

Istnieje wiele odmian i kolorów chabry. Spójrz zdjęcia z ich obrazów. Wybierz paletę kolorów w oparciu o ich kolor papieru falistego.

Weź płatki kwadratowe gofrrovannoy papieru o boku 3 cm. Weźmy na gofrrovannoy płatków kwadrat papieru z boku 3 cm.

Wytnij dwa rogi. Wytnij dwa rogi.

Rozłóż puste, umieścić go w środku Memory stick dla mitry. Może to być pręt z uchwytu lub drewnianych yków. Lubię pracować szpikulec, t. Na to nie ślizgać, a ostry koniec bywa narzędziem.

Gęstszego mitra Możesz użyć wykałaczki przycięte. Rozłóż puste, umieścić go w środku Memory stick dla mitry. Może to być pręt z uchwytu lub drewnianych yków. Lubię pracować szpikulec, t. Na to nie ślizgać, a ostry koniec bywa narzędziem.

Gęstszego mitra Możesz użyć wykałaczki przycięte.

Podnieś wszystkie zakątki równomiernie wokół laski, Pinch dno i toczyć przedmiotu między palcami, ale tylko dolna połowa jej narożników otworzył róż w różnych kierunkach. Podnieś wszystkie zakątki równomiernie wokół laski, Pinch dno i toczyć przedmiotu między palcami, ale tylko dolna połowa jej narożników otworzył róż w różnych kierunkach.

Paciorek daltonistą serdtsevinki kwiat. Lekko go otworzyć. Forma wstępna powinna być mała.

Średnica tortu – 1,5 cm Kolor serdtsevinki piłka oślep kwiat.. Lekko go otworzyć.

Forma wstępna powinna być mała. Średnica Pellet – 1,5 cm.

Proszę podać szablon płatków, nie zdejmując laski, side plasteliny. Proszę podać szablon płatków, nie zdejmując laski, side plasteliny. Weź różdżkę.

Wzmocnienie obok klapy w pewnej odległości od pierwszego. Wzmocnienie obok klapy w pewnej odległości od pierwszego.

Gdy są dołączone wszystkie płatki, wyciąć koło zielonego papieru o średnicy nieco większej gliny połowie drogi. Gdy są dołączone wszystkie płatki, wyciąć koło zielonego papieru o średnicy nieco większej gliny połowie drogi.

Ze stosami, ostry koniec laski paznokci lub założyć koło na odwrocie. To otoczyć kwiat, który znajduje się na trzpieniu. Aby się z tyłu panelu nie jest konieczne. Ze stosami, ostry koniec laski paznokci lub założyć koło na odwrocie. To otoczyć kwiat, który znajduje się na trzpieniu.

Aby się z tyłu panelu nie jest konieczne.

Weź te dwa kolory papieru, wyciąć małe kwadraty o boku 1 cm. Umieścić na patyku. Weź te dwa kolory papieru, wyciąć małe kwadraty o boku 1 cm.

Umieść na patyku.

Po pierwsze, wypełnić jeden wiersz na zewnątrz wokół płatków. Następnie wypełniony środek w innym kolorze. Po pierwsze, wypełnić jeden wiersz na zewnątrz wokół płatków.

Następnie wypełniony środek w innym kolorze.

Share →