Pomoc z podrażnienia po goleniu

Pomoc z podrażnienia po goleniu

Często nie są takie sytuacje, kiedy rodzaj robili wszystko, co było w twojej mocy, ale podrażnienie po goleniu wciąż powstają. W tym przypadku, to lepiej nie odkładając czas zapoznać się z zaleceniami ekspertów, jak usunąć podrażnienia po goleniu.

W tej sytuacji, efektywne odciążenie może preparaty kosmetyczne na bazie hormonów. Na przykład, może to być hydrokortyzon maść lub krem, podrażnienia po goleniu. Zgodnie z kremu jest zalecany do smarowania ogoloną skórę natychmiast po zabiegu. W zasadzie, każda hormonalne podrażnienia po goleniu ma wyraźny wpływ przeciwzapalny oraz pomaga szybko usunąć zaczerwienienia.

Poza hydrokortyzon znacznie zwęża się naczynia krwionośne, w wyniku czego strefy zniszczenia otrzymać mniej krwi, a więc jest znacznie mniejszy zaczerwienienie. Ale nie zbyt często korzystać z tych narzędzi, maksymalny dopuszczalny zakres stosowania – 2-3.

Częste stosowanie hormonalnych metod podrażnienia po goleniu przeciwwskazane. Może to spowodować poważne powikłania w postaci ran krostkowa, itp Stosowanie hormonalnej krem ​​po goleniu z podrażnienia dozwolone tylko kilka dni po pierwszym użyciu.

Z codziennego użytku, oznacza to, że jest przyzwyczaić do niego, a następnie podrażnienia po goleniu będzie Twoim stałym towarzyszem.

Innym skutecznym środkiem może być częste zmiany ostrzy na maszynie do golenia. Maszyny zasadzie ogolone włosy zbyt blisko ciała. Jeżeli nóż na maszynie, nie jest zbyt jasne lub matowe, istnieje ryzyko zranienia. Gdy uszkodzenia skóry spowodowane brudnym ostrzem do organizmu drobnoustrojów, które powodują spadek podrażnienia po goleniu. Jednorazowe urządzenie nie zaleca się używania więcej niż 2-3 razy, pod warunkiem przechowywania w pełnej rozpiętości.

Jeśli nie jesteś w stanie wykonywać co najmniej jeden warunek, można bezpiecznie wyrzucić urządzenia i użyć nowego.

Korzystanie z golarek elektrycznych – kolejny upewnić znaczy zapobiegają podrażnieniom po goleniu pachy lub podrażnienia po goleniu włosów łonowych. Golarka skóry golenie bardziej płynnie, a tym samym ryzyko podrażnień jest minimalne. Jednak nie każda kobieta jest w stanie znieść ból spowodowany Elektrostanki, szczególnie podczas golenia obszarów intymnych.

Gdy nie jest w żadnym wypadku nie można rozwiązać problem, jak usunąć podrażnienia po goleniu, pomoc może przyjść specjalne kremy z ostrzami zaprojektowane specjalnie do usuwania niechcianych roślinności. Takie preparaty najmniej wszystkie inne powodować uszkodzenia mieszków włosowych i podrażnienia po goleniu więc pachwiny, a także w innych obszarach podrażnienia znacznie mniej widoczny. W kremach mają jedną wadę – silny zapach, ale na wynik może wytrzymać niż bezużyteczne walczyć z tym problemem.

Środki ludowe do walki podrażnienie

Ludowa mądrość i doświadczenie naszych matek i babć nigdy nie stała się zbędna, zawsze przychodzi do nas o pomoc w trudnych sytuacjach. Podrażnienia po goleniu można usunąć za pomocą środków domu przygotowane własnymi rękami z produktów ekologicznych:

  • Wywar z rumianku i mięty

Przepis przygotowania tego narzędzia jest prosta. Trzeba wziąć 1 łyżkę rumianku i mięty, wlać 500 ml wrzącej wody, trawy, gotować przez 5-10 minut, ostudzić i przecedzić. W przypadku podrażnienia po goleniu nóg i innych obszarów wziąć szmatki, aby go dwa razy, namoczone w bulionie i umieścić w miejscu, gdzie znajdował się podrażnienie.

  • Napar z liści brzozy

Nie mniej łatwe do przygotowania i jest skuteczny w obsłudze niż wywar z mięty i rumianku. Aby go użyć liści brzozy w wysokości 1 łyżeczka, która jest wypełniona 70 ml wrzącej wody i podawac przez 1,5-2 godzin. Otrzymany infuzji chłodzi się i sączy.

Następnie czystą ściereczkę zwilżyć go w naparze i umieścić w miejscu, gdzie nie było podrażnienia po goleniu.

  • Kompresja z ekstraktem z rumianku

Aby przygotować przystawkami rumianku kwiaty kompres (1 łyżeczka), zalać je szklanką wrzącej wody i nalegać. Chłodnia filtr wlewu, zwilżyć czystą ściereczkę i stosuje się do lokalizacji problemu.

Oferujemy do gustu rozmaite sposoby zapobiegania i walki podrażnienia po goleniu, i mamy nadzieję, że z naszą pomocą, zawsze można wyglądać pięknie. Każdy decyduje za siebie indywidualnie, aby uniknąć podrażnienia po goleniu. Najważniejsze, że zawsze byli zadowoleni z wyniku.

Share →