Pomysłów do salonu

Pomysłów do salonu

W artykule przedstawiono ciekawe pomysły Sztuka życia pokoje w różnych stylach. Ponadto, wiele pomysłów nadających się do małego salonu i ograniczonym budżecie.

Wybór palety

Pomysł, projekt jest łatwy do realizacji, jeśli trzymać się paletą trzech podstawowych kolorów w aranżacji wnętrz. Projektant Sarah Richardson wyznaje w dekoracji secesyjnej elegancji w połączeniu z odcieniami szarości, kolory żółty i biały. Szczególną uwagę zwraca bogactwo odcieni drewna projektant, to salon – jest ucieleśnieniem wypolerowanych powierzchni, umiejętnie wpisuje się w ogólny styl.

Dekoracje teatralne

Główną postacią przyciąga wzrok, ale zbyt wiele może być dobre, jeśli te elementy są warte uwagi. Projekt powinien być zrównoważony, w którym tylko jeden wielki śmiały wzór na dywanie z kilkoma dodatkami w postaci zasłon i poduszek. Zebrać wszystkie zdjęcia w jednym kolorze do dekoracji wyglądały teatralnie, ale nie więcej.

Zaprojektuj Judith Bališ.

Dziesięć lat temu, tapety był na skraju znikają ze scenografii i wystroju wnętrz, a dziś triumfalnie powrócił i ponownie wykorzystywane przez wielu projektantów do realizacji ciekawych pomysłów żyjących pokoje. Dawno minęły czasy, kiedy były popularne tapety kwiatach, które wszyscy dobrze pamiętam. Nowoczesne tapety duży, śmiały wzór w nich w każdej chwili, w tym wielkim Damaszku wzór Thibault.

Bądź modna

Wygląda bardzo nowocześnie aktualizacji pokój twój dzienny z jednego tylko przedmiotu. Sklepy nieruchomości, sklepów i strony charytatywne, takie jak eBay oferują ciekawe meble. Nowe pomysły, które przychodzą salon dla Ciebie przy wyborze być unikalne. Ciekawe zdjęcia i pomysły z życia jak znaleźć w różnych sklepach, takich jak IKEA.

Zaprojektuj Sarah Richardson.

Rośliny w wnętrza pokoju

Sukulenty są niezwykle wytrwałych rośliny w naturze, są one przedstawione w wielu różnych gatunków o różnych kształtach i kolorach liści. Łączą one ze sobą, tworząc kompozycje roślinne, które oddychają życie idei życia, tak ciekawy myśleć. Sukulenty przydatne i niezwykle pracowity rośliny, jeśli chodzi o czyszczenie powietrza w domu. W zasadzie, to pustynne rośliny, więc wolą piaszczystą glebę i dobry drenaż.

Dla małego systemu korzeniowego jest idealny dla małej pojemności.

Ożywienie starych mebli

Idea życia mogą być realizowane poprzez aktualizację stare meble z świeżej farby. Wystarczy spojrzeć po raz kolejny stają się atrakcyjnym postaci zabytkowych mebli, gry turkus, żółty, jasny cytryny czerwoną farbą lub kolor świeżego jabłka.

Okładki na komfort meble, stanowią

Share →