Porady dotyczące produktów z masy solnej

Porady dotyczące produktów z masy solnej

Sól do ciasta – jest to wspaniały materiał do produktów z dziećmi. Może nawet jeść, forma może nawet najmłodszych dzieci. Ciasto jest bardzo elastyczny i pozwala na pracę nad szczegółami. W teście są wspaniałe odbitki z wszelkich obiektów – przyciski, dłonie, widelce, goździki, grzebień, tkaniny – na dowolny temat, ulgi, która Cię interesuje. Ciasto można malować dowolnym farby – gwasz, akryl, akwarela, itp

Sól do ciasta – niesamowite dla jego dostępność i tworzywa sztucznego.

Śmieszne Kompozycja wykonana przez ręce, dekoracji domu lub stać się wspaniałym prezentem.

Sól Ciasto ma wiele zalet: nie pozostawia pozostałości i łatwe do czyszczenia; bezpieczne dla dzieci; można suszyć w piecu i proso powietrza; nadaje się do malowania farbę; bardzo opłacalne, jeśli lakier, produkt będzie trwać długo. Na ogół, ciasto z solą jest znacznie lepsze i bardziej interesujące plasteliny.

Przepis soli ciasta (produktów)

Na wodzie: Wodę dodaje się do rzadkiego ciasta i powoli cool.

Z soli: Sól powinna być delikatna i jednolite. Nadmiar soli może nadawać kruchości i kruchości test, a po wysuszeniu na statywie może pęknąć.

O klejów: Przed dodaniem do ciasta suchego tapet rozcieńczono ciepłą wodą do konsystencji śmietany.

2 szklanki mąki

Soli 1 szklanka

około 125 ml wody (ilość wody zależy od rodzaju mąki)

Wskazane jest, aby dodać 1 łyżkę śmietany do rąk (lub oleju roślinnego lub suchego tapet)

Do uzyskania jednorodnej masy, należy mieszalnik.

Natychmiast wyrzeźbić sylwetkę na piśmie lub zarządu, gdzie będzie suchy. Zmierz zlewki i wlać do miski mąkę i sól (wielkość mąka jest 3 razy więcej niż soli, ponieważ jest to łatwiejsze). Dodaj 1 łyżkę oleju, wymieszać, wlać 150-200 gramów wody i ponownie wymieszać. Jeśli ciasto jest kruche lub spready, odpowiednio, dodać wody lub mąki.

Sól ciasta do modelowania powinny być bardzo mocno i zachować kształt piłki.

Gotowe natychmiast usunąć materiał w plastikowej torbie. Radzę niezwłocznie przygotować ciasto w różnych kolorach. Od koloru rzeźbić kolor zabawy obudzić swoją wyobraźnię, a to znacznie ułatwić dalsze grzywny obraz na rysunkach.

Share →