Potrawy z dyni w piekarniku. Smaczne i łatwe

Potrawy z dyni w piekarniku. Smaczne i łatwe

Dynia – Źródło wśród darów natury, gotowa do przedstawienia nie tylko doskonale przyswojenia włókna, ale także wiele minerałów i witamin. Istnieje wiele przepisów kulinarnych, które można go przygotować, inni wolą dania z dyni w piekarniku, a ktoś będzie miał więcej do smaku dżem z dyni i pomarańczy.

W piecu z oleju roślinnego upiec plastry dyni do miękkości, to wystarczy w gorącym piekarniku przez 20 minut. Jednocześnie, podsmażyć na patelni rozdrobnione cebuli, zalać ryż i dodać bulion. Jak bulionu wrzącej wlać wino i gotować ryż w bulionie warzywnym. Gdy wszystko jest gotowe, aby pozostać przez około 5 minut, a będzie to możliwe, aby zrozumieć, spójność ryżu, miękki na zewnątrz, ale od wewnątrz trochę trudne, pozostaje dodać dyni, ser, wymieszać i gotować na wolnym ogniu przez kolejne 5-7 minut.

Na dodatek, gdy służy, posypać ziołami.

Z sam sukces dyni może być stosowany do zapiekanek, gdy warstwa makaronu jest drobno posiekane, wstępnie smażone dyni, a przede wszystkim wypełnione sosem jaj z kwaśną śmietaną.

W tym kursie, zebraliśmy dla was w 1000 szczegółowych zdjęć receptur z naszej strony internetowej na różne tematy kulinarne.

Więcej informacji na temat treści kursu można znaleźć pod tym linkiem.

Share →